TaylorMade SIM2 Max OS, grafitové shafty, pro ženy

Kód: 48826
Možnost otestovat Kolekce 2021
Značka: TaylorMade
23 340 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade SIM2 Max OS jsou z kategorie želez pro rekreační hráče, kteří chtějí vyrážet na hřiště bez hodit strávených na rohožce. Hlavním smyslem těchto želez je maximální promíjivost, vyvážení pro vyšší trajektorii a větší carry vzdálenost. Těšit se můžete na železa s měkkým pocitem a nejsnadnější hratelností ze všech želez TaylorMade.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Aldila NV Ladies 45 – Ladies, Složení sady: 6,7,8,9,PW,SW
Skladem (2 ks) | 48826
Můžeme doručit do: 3.8.2021
23 340 Kč

Detailní popis produktu

Zadní strana hlav je největší změnou.

Použití vysoce pevné oceli a lehkého polymeru zvyšuje promíjivost a stabilitu nových SIM2 Max. Extrémně nízké těžiště pomůže k ideální trajektorii a lepší kontrole dopadu míčku na green.

Vyšší rychlost míče díky nové impaktové ploše.

Nová železa SIM2 Max jsou osazená impaktovou plochou, která generuje větší rychlost míčku po celé své ploše pro maximální výkon a minimální rozdíly mezi trefenými a netrefenými odpaly. Design a tloušťka impaktové plochy je vyrobena na hranici povolených limitů pro větší trampolínový efekt a nabízí o 40% větší sweetspot než předchozí model TaylorMade SIM.

Vylepšený pocit

Nová tlumící vložka za impaktovou plochou absorbuje vibrace nepřesně trefených odpalů pro pocit blížící se kovaným hlavám.

Vyšší promíjivost u dlouhých želez, lepší kontrola u krátkých

Impaktová plocha každého železa byla přizpůsobena účelu pro který se ta konkrétní hůl používá. Dlouhá železa mají největší promíjivost pro maximální vzdálenost, střední a krátká železa jsou vyvážena pro nižší trajektorii a více spinu pro lepší kontrolu zastavování míčku na greenu.

Rozdíl mezi SIM2 Max a SIM2 Max OS

SIM2 Max vypadají sportovněji a budou vyhovovat pokročilým rekreačním hráčům, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. TaylorMade SIM2 Max OS mají over size hlavy, které usnadní hru rekreačním hráčům, kteří chtějí vyrážet na hřiště a téměř netrénují.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: TaylorMade SIM2
Pohlaví: Pro ženy
Typ hráče: Rekreační