TaylorMade Soft Response 2022, bílé, 3 míčky

Kód: 52199
Novinka
Značka: TaylorMade
190 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
11.12.2023

TaylorMade Soft Response 2022 jsou navrženy pro hráče se střední rychlostí švihu. Model 2022 má měkčí jádro a přepracovaný ionomerový plášť pro vyšší spin u přihrávek kolem greenu. Speciální vrstva SpeedMantle™ v jeho tří plášťové konstrukci umožňuje maximálně efektivní přenos energie při kontaktu s hlavou hole a vytváří měkčí míč, který zlepšuje pocit a při tom zvyšuje rychlost i celkovou vzdálenost.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Počet kusu v balení: 3 míčky

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866