TaylorMade Spider EX Short Slant, Ghost White

Kód: 48106
Akce
Značka: TaylorMade
8 990 Kč až –20 %
TaylorMade Spider EX Short Slant, Ghost White
8 990 Kč až –20 % od 7 192 Kč / ks

Zvolte variantu

TaylorMade Spider EX jsou novým přírůstkem do rodiny patrů Spider. Tři nové barevné modely se zaoblenými okraji, osvědčenými tečkami pro míření a novým rozmístěním závaží, zvyšují důvěru, díky které proměníte více patů. Těšit se můžete na druhou generaci impaktové plochy, která přichází s novým designem dřážek pro plynulejší rolování míčků. Dostupné v délkách 33", 34" a 35".

Detailní informace

Délka: 34", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 48106
Můžeme doručit do: 11.12.2023
8 990 Kč
7 192 Kč / ks
Délka: 35", Držení: Pravé
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 48107
8 990 Kč / ks

Detailní popis produktu

Nové TaylorMade Spider EX patry můžete vybírat ve třech různých vyváženích. 

  • Short Slant (#3) - největší váha do špičky. Pro mírný oblouk nápřahu.
  • Flow Neck (#9) - váha do špičky. Pro mírnější oblouk při náhřahu.
  • Single Bend - váha stejná na patce i špičce. Pro patování po linii k jamce.

TaylorMade Spider EX má jako první v nabídce patrů od TaylorMade, speciální shaft, vyvinutý pouze pro patry. Díky měkčí části přibližně 5" nad špičkou shaftu se můžete těšit na vylepšený pocit a stabilitu patů s minimální odchylkou.

Nový systém míření pomocí tří teček, které směřují na střed míčku, společně s dvěmi linkami po celé délce pro vyznačení ideální oblasti trefování. Bílá barva pro oblast míření byla vybrána na základě zpětné vazby od profesionálních hráčů. Zvyšuje důvěru a zjednodušuje zakládání za míček.

Hlava nových Spider EX má vnitřek osazený karbonovou vložkou a ušetřenou hmotnost rozmísťuje pomocí závaží na okraj hlavy pro nejlepší stabilitu. Každá délka má jinou váhu wolframových závaží (33" - 30gr, 34" - 25gr, 35" - 20gr) po stranách za impaktovou plochou. K tomu se přidávají zadní 28gr těžká ocelová závaží pro maximální promíjivost a moment setrvačnosti.

Putter je v základu osazený oblíbeným gripem Super Stroke GTR 1.0.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Pánské
Krček: Short Slant #3
Vyvážení hlavy: Slight Arc (Mírný oblouk), 28°
Držení: Pravé i Levé
Dostupné délky: 33", 34", 35"
Shaft: TaylorMade Fluted FeelTM Shaft
Grip: Super Stroke GTR 1.0

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866