TaylorMade Spider FCG Single Bend

Kód: 45020
Akce
Značka: TaylorMade
8 490 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade Spider FCG Single Bend bude vyhovovat všem hráčům, kteří patují po linii k jamce. Stejné vyvážení na patce i na špičce zvyšuje stabilitu pro více proměněných patů.

Díky novému rozmístění wolframových závaží má patr větší stabilitu pro optimální tempo jak při krátkých, tak dlouhých patech. Měděná impaktová plocha nabízí tvrdší pocit při kontaktu s míčkem pro maximální odezvu, zatímco drážky s technologií Pure Roll se postarají o ideální rolování míčku po greenu.

Držení: Pravé, Délka: 35“
Skladem (1 ks) | 45020
Můžeme doručit do: 5.10.2022
8 490 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Oblíbené modelové řady: TaylorMade Spider
Pohlaví: Pánské, Dámské
Krček: Single Bend
Držení: Pravé i Levé
Dostupné délky: 33", 34", 35"
Vyvážení hlavy: Straight (Po linii k jamce) Face Balanced
Váha hlavy: 346g (33"), 339g (34"), 329g (35")
Loft:
Lie: 70°
Shaft: KBS CT Tour Stepless Shaft
Grip: Super Stroke X Traxion Pistol 1.0 PT (Černo, bílý)

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Justin Rose nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

TaylorMade