TaylorMade Spider GT White, Single Bend

Kód: 51653
Akce
Značka: TaylorMade
9 890 Kč –20 %
TaylorMade Spider GT White, Single Bend
9 890 Kč –20 % 7 912 Kč / ks

Zvolte variantu

Nová kolekce patrů TaylorMade Spider GT nastavuje nový standard, pokud jde o výkon a moderní konstrukci. Design s křídly je oblíbený pro snadné zakládání a míření. Díky lehkému středu a těžkým postranním závažím jde o nejstabilnější putter v nabídce TaylorMade. Vysoká stabilita hlavy poskytuje vysokou promíjivost a plynulejší tempo pro ideální rolování míčku. Spider GT je v nabídce ve třech barevných provedeních - černé, stříbrné, červené a dámské světle modré. Na výběr jsou tři typy uchycení shaftu do hlavy - short slant, single bend a center shaft.

Detailní informace

Délka: 33", Držení: Pravé
Skladem (1 ks) | 51653
Můžeme doručit do: 11.12.2023
9 890 Kč
7 912 Kč / ks

Detailní popis produktu

Vrchní a středová část hlavy je vyrobena z lehkého hliníku o hmotnosti 145 g a eliminuje hmotnost uprostřed putteru. Ocelová boční křídla s celkovou váhou 160 gramů (2 x 80 gramů) zvyšují MOI pro vysokou stabilitu a kontrolu vzdálenosti. Pouze 18% hmotnosti je soustředěno na vršku a středu hlavy, zbytek je rozmístěn po stranách pro vysokou promíjivost a minimální ztráty vzdálenosti při patech mimo střed impaktové plochy.

Nová vložka Pureroll 2 pro lepší rolování míčku po greenu. Nová pevnější lisovaná vložka, vyrobená z černého TPU uretanu a drážkami s úhlem 45° je navržena tak aby minimalizovala top spin pro lepší kontakt s míčkem.

Nově navržený shaft maximálně stabilizuje putter a jeho měkčí část umístěná přibližně 5” od hlavy, zlepšuje pocit a zvyšuje stabilitu a zmenšuje rozptyl. Patry Spider GT jsou osazené populárním gripem Super Stroke GT 1.0.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové puttery
Pohlaví: Dámské

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866