TaylorMade Stealth, golfová železa pro ženy

Kód: 52078
Novinka Možnost otestovat
Značka: TaylorMade
od 26 340 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade Stealth jsou vhodné pro rekreační a pokročilé rekreační hráčky, které pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovním vzhledem. Nemají ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří mají vysoké procento zasažených greenu v regulaci.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent 45, Ladies, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW,SW
Na objednávku | 52077
Můžeme doručit do: 12.10.2022
30 730 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent 45, Ladies, Složení sady: 6,7,8,9,PW,SW
Na objednávku | 52078
Můžeme doručit do: 12.10.2022
26 340 Kč

Detailní popis produktu

Očekávejte lepší odpaly. Častěji! Golf je zajímavý sport. Čím lépe hrajete, tím méně ran odehrajete a tím méně golfu skutečně hrajete. Se zcela novými železy TaylorMade Stealth™ můžete očekávat, že budete hrát méně golfu a častěji.

Nový vzhled želez pro rekreační a pokročilé rekreační hráče. Nový design Cap Back™ je navržen tak, aby zlepšil flexibilitu impaktové plochy a zajistil vyšší rychlost míče. Více materiálový design umožňuje novým železům TaylorMade Stealth zastínit výkon dosud tradičních želez.

Rychlejší a promíjivější. Železa TaylorMade Stealth, poháněné zcela novým designem Cap Back s konstrukcí opásání špičky, se vyznačují inteligentně umístěným sweet spotem. Ten přesahuje nejběžnější místo kontaktu a poskytuje vyšší promíjivost a výbušnou rychlost míčku i u odpalů mimo efektivní oblast.

Vysoký vzletový úhel pro skvělou kontrolu carry a celkové vzdálenosti. Odebráním hmoty ze špičky a jejím umístěním do patky se snížilo těžiště, díky kterému i přes nižší lofty, budete míček snadněji zasahovat pro ideální trajektorii.

Pocit a zvuk jako u kovaných želez. Tlumící vložka ECHO® Damping System skrytá uvnitř Cap Back designu se táhne od paty až po špičku a využívá několik kontaktních bodů za impaktovou plochou k absorbování nežádoucích vibrací.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: TaylorMade Stealth
Pohlaví: Dámské
Typ hráče: Rekreační, Pokročilý rekreační

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Justin Rose nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

TaylorMade