Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

TaylorMade Stealth DHY, Ulitity

Kód: 53640
Značka: TaylorMade
6 990 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade Stealth DHY je náhrada za dlouhá železa pro rekreační a sportovní hráče, kteří chtějí promíjivost hybridů a vzhled želez. Ať už s novým DHY budete rozehrávat čtyř par z týčka, nebo útočit druhou ranou na pěti paru na green, budete se moci těšit na vyšší trajektorii a promíjivost než u klasických dlouhých želez. Proti svému předchůdci má vylepšený zvuk a velmi měkký pocit při kontaktu s míčkem, blížící se kovaným železům. S novým DHY si nemusíte dělat velké starosti u odpalů mimo sweetspot, ztráty na vzdálenosti budou menší než u netrefených dlouhých želez. Široká nabídka loftů umožní ideální rozložení vzdáleností abyste měli hůl na každou vzdálenost, která vás může na hřišti potkat. DHY je osazené grafitovým shaftem Aldila Ascent Black.

Loft: 19°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Regular
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 53640
6 990 Kč
Loft: 22°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Regular
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 53641
6 990 Kč

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866