TaylorMade Stealth Hybrid, pro ženy

Kód: 52066
Novinka Možnost otestovat
Značka: TaylorMade
7 390 Kč

Zvolte variantu

TaylorMade Stealth hybrid kombinuje design ověřený Tour s novou konstrukcí karbonové korunky pro zvýšení výkonu pro golfisty všech dovedností. Nový Stealth hybrid je vylepšený přepracovanou ocelovou patkou V Steel, která byla navržena po vyšší vzletový úhel a vysokou promíjivost. Tento hybrid je nejuniverzálnější v nabídce TaylorMade a budou si ho užívat jak pokročilí rekreační tak sportovní hráči. 

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent 45, Ladies, Loft: 22°
Na objednávku | 52066
Můžeme doručit do: 12.10.2022
7 390 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent 45, Ladies, Loft: 25°
Na objednávku | 52067
Můžeme doručit do: 12.10.2022
7 390 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent 45, Ladies, Loft: 28°
Na objednávku | 52068
Můžeme doručit do: 12.10.2022
7 390 Kč
Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent 45, Ladies, Loft: 31°
Na objednávku | 52069
Můžeme doručit do: 12.10.2022
7 390 Kč

Detailní popis produktu

Přesné vyvážení pro precizní výkon. Ve světě golfového vybavení inženýři vědí, že sebemenší přesuny hmotnosti mohou znamenat velké výsledky. Nová konstrukce karbonové korunky umožnila přemístit 7 gramů do závaží na spodku hlavy pro zvýšení promíjivosti, zvýšení vzletového úhlu a lepší stabilitu ran z jakéhokoliv povrchu.

Vyšší vzletový úhel a vysoká promíjivost pro rány, kterými se chystáte útočit nebo zachraňovat. Ultra těžká V Steel patka na spodku hlavy podporuje vyšší start míčku a lepší interakci s trávníkem. Získejte větší carry vzdálenost a točte na vlajku.

Vysokopevnostní ocel C300, ze které je vyrobená impaktová plocha je navržena pro výbušnou rychlost míče. Osvědčený design Twist Face pomáhá golfistům překonat přirozené tendence k odpalům mimo sweetspot a dosáhnout rovnějších a přesnějších ran.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Oblíbené modelové řady: TaylorMade Stealth
Pohlaví: Dámské
Typ hráče: Rekreační, Pokročilý rekreační, Sportovní
Promíjivost: Vysoká
Spin: Nižší, Střední
Trajektorie: Vyšší

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Justin Rose nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

TaylorMade