TaylorMade Stealth UDI, Utility

Kód: 53643
Značka: TaylorMade
7 590 Kč / ks

Zvolte variantu

TaylorMade Stealth UDI utility je pro sportovní a výkonnostní hráče, kteří hledají náhradu za svá dlouhá železa, ale nechtějí přijít o maximální kontrolu a snadné tvarování ran. Hlavy UDI jsou větší než u klasických dlouhých želez, poskytují větší promíjivost a snadnější hratelnost. Ať se chystáte je použít na rozehrávání jamky, nebo na dlouhé rány do greenu z fairwaye, můžete se spolehnout na vyšší trajektorii než u dlouhých želez a strmější dopadový úhel pro lepší kontrolu dopadu. Nová technologie výplně hlavy změkčuje pocit při kontaktu s míčkem i u odpalů mírně mimo sweetspot. Útočte na vlajku z každé pozice! UDI je osazené grafitovým shaftem Aldila Ascent Black.

Loft: 20°, Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Stiff
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 53643
7 590 Kč / ks

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866