Ticad

Webová stránka značky: Ticad

Funkčnost, kvalita, estetika a individualita.

To jsou základní přednosti, se kterými se jako skutečný výrobce golfových vozíků Ticad denně setkává. S ohledem na tyto ctnosti vyrábí produkty mimořádné kvality, které se setkaly s velkou radostí v celosvětovém měřítku. Objevte vše, co definuje značku Ticad a co je pro ně důležité. Neustálé úsilí o špičkovou kvalitu – ve všem, co dělají – od elektrických golfových vozíků přes služby až po individuální výsledky prezentované klientům. Vysoké nároky a vlastní sebe očekávání, společně s detailním řemeslným zpracováním vytvářejí emocionální hodnotu, díky níž je každý jednotlivý golfový vozík nadčasově hodnotný.

Zaměření na kvalitu a neustálé inovace.

Vysoká kvalita a vynikající řemeslné zpracování mají pro Ticad velkou emocionální hodnotu. Protože ve společnosti TiCad je kvalita na prvním místě. Kvalita dosažená vášní a nasazením. Ocenění, která golfové vozíky Ticad získávají současně se zpětnou vazbou současných klientů dokazují, že se ambice této německé značky celou tu dobu naplňují.

Vším co v Ticadu dělají, se snaží pozvednout vaši golfovou hru na nejvyšší úroveň pohodlí a zábavy. V každé fázi vývoje nových produktů je kladená základní otázka, jaké výhody by plánovaná inovace mohla přinést klientům k lepší zkušenosti s vozíkem TiCad. Neustálá snaha plnit vysoké standardy věrných klientů, motivuje designery, inženýry i konstruktéry v nekončícím závodě výroby těch nejlepších golfových vozíků na světě.

Klienti značky Ticad si přejí kupovat produkty s dlouhou životností, jejichž kvalita je nesporná. Všechny výrobní procesy čerpají z vysoce kvalitních surovin, preciznosti a ruční práce. Designeři golfových vozíků Ticad jsou toho názoru, že hodnota produktu se měří množstvím lásky, kterou dostává od svého majitele.

Společnost TiCad byla založena v roce 1989. Od té doby realizují nápady, které kombinují prvky titanu a kůže. Často jsou o krok napřed. Věděli jste, že TiCad je vynálezcem prvního titanového golfového vozíku na světě? Minulost a přítomnost jsou klíčem k budoucnosti. Od té doby je značka Ticad mezi golfisty známá díky vynikající kvalitě a německému řemeslu.

Ticad-Golf-Trolleys-Qualität-Ästhetik

Žádné produkty značky Ticad nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení