Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Ticad

Webová stránka značky: Ticad

Funkčnost, kvalita, estetika a individualita.

To jsou základní přednosti, se kterými se jako skutečný výrobce golfových vozíků Ticad denně setkává. S ohledem na tyto ctnosti vyrábí produkty mimořádné kvality, které se setkaly s velkou radostí v celosvětovém měřítku. Objevte vše, co definuje značku Ticad a co je pro ně důležité. Neustálé úsilí o špičkovou kvalitu – ve všem, co dělají – od elektrických golfových vozíků přes služby až po individuální výsledky prezentované klientům. Vysoké nároky a vlastní sebe očekávání, společně s detailním řemeslným zpracováním vytvářejí emocionální hodnotu, díky níž je každý jednotlivý golfový vozík nadčasově hodnotný.

Zaměření na kvalitu a neustálé inovace.

Vysoká kvalita a vynikající řemeslné zpracování mají pro Ticad velkou emocionální hodnotu. Protože ve společnosti TiCad je kvalita na prvním místě. Kvalita dosažená vášní a nasazením. Ocenění, která golfové vozíky Ticad získávají současně se zpětnou vazbou současných klientů dokazují, že se ambice této německé značky celou tu dobu naplňují.

Vším co v Ticadu dělají, se snaží pozvednout vaši golfovou hru na nejvyšší úroveň pohodlí a zábavy. V každé fázi vývoje nových produktů je kladená základní otázka, jaké výhody by plánovaná inovace mohla přinést klientům k lepší zkušenosti s vozíkem TiCad. Neustálá snaha plnit vysoké standardy věrných klientů, motivuje designery, inženýry i konstruktéry v nekončícím závodě výroby těch nejlepších golfových vozíků na světě.

Klienti značky Ticad si přejí kupovat produkty s dlouhou životností, jejichž kvalita je nesporná. Všechny výrobní procesy čerpají z vysoce kvalitních surovin, preciznosti a ruční práce. Designeři golfových vozíků Ticad jsou toho názoru, že hodnota produktu se měří množstvím lásky, kterou dostává od svého majitele.

Společnost TiCad byla založena v roce 1989. Od té doby realizují nápady, které kombinují prvky titanu a kůže. Často jsou o krok napřed. Věděli jste, že TiCad je vynálezcem prvního titanového golfového vozíku na světě? Minulost a přítomnost jsou klíčem k budoucnosti. Od té doby je značka Ticad mezi golfisty známá díky vynikající kvalitě a německému řemeslu.

Ticad-Golf-Trolleys-Qualität-Ästhetik

Žádné produkty značky Ticad nebyly nalezeny...