Titleist 917 D2 Driver

Kód: 1153
Akce Tip
Značka: Titleist
0 Kč
Prodej skončil

Nové modely Titleist 917 byly vyrobeny pro nejlepší výkon hry z týčka. Komplexní možnost nastavení umožní každému hráči dostat ze svého švihu maximum. Stejně jako vy dáváte vaší hře vše, vývojové centrum Titleist dalo vše do vývoje nových driverů a fairway dřev řady 917. Navštivte naše fitting centrum a vyzkoušejte tuto skvělou novinku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Driver Titleist 917 je technologicky velmi pokročilá hůl a pro nejlepší výkon doporučujeme konzultaci s našim odborníkem, se kterým projdete nastavení loftu, volbu správného závaží do hlavy a hlavně správný shaft a tvrdost podle Vašeho švihu.

 

Proti modelu 915 je inovované kromě nastavení loftu a lie snad uplně všechno. Nejviditelnější změnou je zabudování technologie SureFit CG do zadní části hlavy. Díky válečku, který se do hlavy horizontálně zasunuje je velmi snadná změna vyvážení hlavy z pozice Neutral do Fade nebo Draw. Výhodou celého systému je, že změna vyvážení nemá žádný vliv na promíjivost. Při změně nastavení pro požadovanou trajektorii si můžete být jistí, že i odpaly netrefené na sweetspotu nebudou mít výrazné ztráty na vzdálenosti.

 

Ověřeným a funkčním systémem změny loftu a lie nezávisle na sobě (SureFit Hosel) je možné snadno ovlivňovat hodnoty spinu a vzletového úhlu. 16 možností je mocná zbraň v rukou fittera, který vybere nejefektivnější nastavení pro vaši hru z týčka.

 

Přepracovaná drážka za oblastí impaktové plochy na spodní straně driveru (Active Recoil Channel 2.0.) zvyšuje flexi a tím rychlost míčku pro maximální vzdálenost.

 

Titleist 917 jsou velmi stabilní drivery a fairwayová dřeva, která i přes svůj sportovní vzhled nabízí svým hráčům poměrně vysokou promíjivost. Největší zásluhu na tom má různá tloušťka impaktové plochy, díky čemuž bylo možné i na okrajích udržet vysokou rychlost míčku a tím snížit ztráty na vzdálenosti na minimum.

 

Driver i fairway dřeva je možné osadit jedním z pěti kvalitních grafitových shaftů, odstupňovaných podle hmotnosti, torze a tvrdosti. Hlava je důležitá část hole, ale ani ta nejlepší hlava vám se špatným shaftem nezajistí nejlepší výkon. Jen díky fittingu a změření vašeho švihu na Trackmanu je možné vybrat ten správný pro vaši švihovou rychlost. Hlava se správným shaftem a celkovým nastavením vás dokáže výrazně prodloužit a usnadnit hru z týčka.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: