Titleist AP1 716, Ocelový shaft, 5,6,7,8,9,PW,AW Kód: 33369

Akce Tip
Výrobce: Titleist
13 490 Kč
Můžeme doručit do:
19.1.2018
Skladem (> 3 ks)

SUPER CENA za 7 ŽELEZ. Titleist AP1 716 jsou ideální pro hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Z jiných sportů má předpoklad, že se do golfového švihu rychle dostane. Nemá ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří, dostane se pod 85 ran.

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Největší novinkou je použití wolframového slotu na špičce, díky kterému bylo možné zvětšit efektivní oblast pro trefování. I při nepřesných odpalech budou ztráty na vzdálenosti minimální.

  • Nový design hlavy s technologií 360° Undercut cavity a tenká impaktová plocha zvyšují rychlost míče i u pomalejších švihových rychlostí.


Hlavním benefitem pro rekreační hráče je větší vzdálenost a promíjivost. Snadnější hratelnost u dlouhých želez, které mají progresivní rozmístění hmotnosti pro snadnější dosahování ideální trajektorie. Nízko umístěné těžiště a silnější lofty, než u sportovních želez umožňují i u dlouhých želez dosáhnout minimálního doběhu na greenu a lepší kontroly díky strmějšímu dopadovému úhlu.

Krátka železa se designem blíží sportovním železům. Užší patka umožňuje lepší kontakt se zemí a maximální kontrolu nad míčkem při hře do greenu.

Titleist AP1 716 je možné zakoupit v kombinaci s několika typy ocelových a grafitových shaftů. Správný shaft vám doporučíme na fittingových lekcích, které je možné si zamluvit v Citygolf testovacích centrech.

Nové Titleist AP1 716 jsou nabité technologiemi, ale jen se správným shaftem dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Doplňkové parametry

Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: