Titleist PRO V1x, bílé, 3 míčky | 3 golfové míčky

Kód: 47334
Akce
Značka: Titleist
390 Kč –20 %
19721 titleist pro v1x bile
390 Kč –20 % 312 Kč / ks
Prodej skončil
Položka byla vyprodána…

Titleist PRO V1x 2021 jsou legendou mezi golfovými míčky jak mezi profesionály tak amatéry po celém světě. Jde o komplexní míček, vyrobený z prémiových materiálů a nejlepší ve všech sledovaných kategoriích. Model PRO V1x bude vyhovovat všem golfistům a golfistkám, kteří očekávají vysokou trajektorii s vysokým spinem pro větší vzdálenost a stabilitu u dlouhých ran. Tvrdší pocit PRO V1x při kontaktu dává precizní odezvu a lepší zpětnou vazbu pro tvarování ran. U krátkých přihrávek se můžete spolehnout na vysoký spin pro nejlepší kontrolu dopadu a doběhu na greenu. Bez kompromisu.

Dostupné v bílé a žluté barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaký míček z prémiové řady Titleist PRO V je ten pravý pro vás?

  • Titleist Pro V1: Trajektorie: Střední, pronikavá, Pocit: Měkký, Spin u dlouhých ran: Střední, Spin u krátkých přihrávek: Vysoký.
  • Titleist Pro V1x: Trajektorie: Vysoká, Pocit: Tvrdší, Spin u dlouhých ran: Vysoký, Spin u krátkých přihrávek: Vysoký.
  • Titleist Pro V1x Left Dash: Trajektorie: Vysoká, Pocit: Tvrdší, Spin u dlouhých ran: Nízký, Spin u krátkých přihrávek: Vysoký.
  • Titleist AVX: Trajektorie: Nízká, Pocit: Velmi měkký, Spin u dlouhých ran: Nízký, Spin u krátkých přihrávek: Vysoký.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové míčky
Barva: Bílá
Počet kusu v balení: 3 míčky
Barva: Bílá
Počet kusů v balení: 3 míčky
Položka byla vyprodána…

Titleist je americká značka golfového vybavení, založená v roce 1932, která se od začátku zaměřuje na výrobu golfových míčků. Titleist míčky jsou symbolem kvality a nejhranější na všech profesionálních a amatérských Tour. Postupně se sortiment značky Titleist rozrostl na kompletní nabídku golfových holí, golfových bagů a dalších dolfových doplňku. Sortiment Titleist je doplněný wedgemi od Boba Vokeye a puttery od Scotty Camerona. 

Mezi hlavní hvězdy hrající vybavení Titleist patří Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott a další.