Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Titleist T300, golfová železa pro muže

Kód: 49503
Novinka Možnost otestovat
Značka: Titleist
22 140 Kč –10 %
Titleist T300, golfová železa pro muže
22 140 Kč –10 % 19 740 Kč

Zvolte variantu

Nové Titleist T300 jsou tu pro maximální zlepšení vaší hry. O 40% více wolframových závaží než u předchozího modelu a pokročilá technologie Max Impact vylepší vaše odpaly, vzdálenost a zároveň poskytne maximální odpuštění. To vše v prémiové chromované hlavě s velikostí a tvarem, které vám dodají sebevědomí zahrát vaše nejlepší rány z jakéhokoliv povrchu.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Ocelový - Regular, Složení sady: 5,6,7,8,9,PW
Skladem (1 ks) | 49503
Můžeme doručit do: 6.10.2023
22 140 Kč
19 740 Kč

Detailní popis produktu

Nové Titleist T300 jsou vhodné pro rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trenují. Preferují hole s vysokovou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystají se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky.

Za impaktovou plochou Titleist T300 leží skrytý zdroj energie. Nová technologie Max Impact nyní obsahuje vylepšené polymerové jádro, které zlepšuje jak pocit, tak přenos energie z hlavy hole při impaktu, čímž získáte větší rychlost míče a lepší zpětnou vazbu.

Železa Titleist T300 (2021) obsahují o 40% více wolframu (typ D18), který do golfových holí pronikl z leteckého průmyslu. Tento materiál a technologie jeho pájení je obvykle používána u sportovních a výkonnostních želez. U T300 vede ke kompaktnějšímu designu, který vytváří optimální rovnováhu mezi rychlostí hlavy, trajektorií ran a odpouštěním nepřesně trefených odpalů.

Titleist u modelu T300 dokazuje, že na každém detailu záleží. Proto je u želez T300 využívaná konstrukce s proměnlivou velikostí hlav. Delší železa mají vetší hlavy a offset pro snadné trefování a maximální promíjivost, zatímco střední a kratší železa jsou konstruována pro maximální stabilitu a spin, pro lepší kontrolu dopadu míčku na green.

S novými Titleist T300 budou všechny vaše odpaly lepší a přesnější.

Standardní ocelový shaft: True Temper AMT Red

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Oblíbené modelové řady: Titleist T železa
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Pokročilý rekreační

Titleist je americká značka golfového vybavení, založená v roce 1932, která se od začátku zaměřuje na výrobu golfových míčků. Titleist míčky jsou symbolem kvality a nejhranější na všech profesionálních a amatérských Tour. Postupně se sortiment značky Titleist rozrostl na kompletní nabídku golfových holí, golfových bagů a dalších dolfových doplňku. Sortiment Titleist je doplněný wedgemi od Boba Vokeye a puttery od Scotty Camerona. 

Mezi hlavní hvězdy hrající vybavení Titleist patří Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott a další.