Titleist TS2 Fairway, pro muže

Kód: 34762
Akce
Značka: Titleist
5 512 Kč

Zvolte variantu

Zrychlete! Celá řada Titleist TS disponuje novými “nadupanými” technologiemi a designem - a fervejovka TS2 není výjimkou. Po této holi sáhnou hráči, kteří hledají maximální dosažitelnou vzdálenost v kombinaci s vyšší mírou tolerance nepřesností.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Kurokage Black Dual Core 55 - Regular, Loft: 18°
Prodej skončil | 34762
5 512 Kč

Detailní popis produktu

TS - Titleist Speed je projektem, jehož cílem bylo posunout už tak pokročilé technologie ještě dále - záleželo při tom na každém mikronu a miligramu. Titleist ukazuje budoucnost, jakou se bude firma a hráči používající její vybavení ubírat - vše bude o rychlosti.

Titleist je známý relativně konzervativním přístupem ke změnám svých produktů. U minulých řad (například 917 D2 a D3) byly vždy pro hole použity více méně stejné technologie, měnil se ale profil jejich hráčů. To se ale s TS holemi mění. Titleist TS2 a TS3 nabízejí odlišný arzenál. Zatímco TS3 navazuje na modely 917, pro TS2 byl vytvořen zcela nový design.


Proč koupit

  • Maximální dosažitelná vzdálenost v kombinaci s vyšší mírou tolerance nepřesností
  • Nový moderní design holí Titleist
  • Vysoká přenesená rychlost do míčku

Prohlédněte si Titleist TS2 v akci


Představujeme Titleist TS2 technologie


Titleist Speed Chasis
Nečekejte žádná kosmetická vylepšení! Řada TS má kompletně nový podvozek, karoserii a vybavení. Za použití “větrného virtuálního tunelu” testoval speciální vývojový tým různé profily hlav holí při změnách aerodynamiky. Z těchto zkoušek vyšly vítězně 2 typy - TS2 a TS3.

S každou holí se ale k maximální rychlosti dostanete jinak. TS2 vás nechá švihat agresivně s maximálním mírou odpouštění napříč celou úderovou plochou. S TS3 si díky možnostem nastavení můžete svoji rychlost doslova “vytunit”.

Ultra-Thin Crown
Oproti modelu 917 má fairwayové dřevo TS2 o 27 % užší vrchní část hlavy hole (korunku). To má za následek jediné - váha byla přesunuta níž a hlouběji.

Active Recoil Channel 3.0 & Thinner, Faster face
Zásadní prvek obou typů fervejovek TS. ARC 3.0 (Active Recoil Channel) je kanálek umístěný těsně za úderovou plochou. Díky tomuto novému prvku na holích Titleist má TS2 větší flexibilitu úderové plochy a trefený míček následně vyšší rychlost. Tu navíc umocňuje i její konstrukce, která je proti minulým modelům opět o něco užší.

Optimised Weight Distribution
Nově zpracovaná korunka a úderová plocha posouvá těžiště hole níže. To umožní vysoký start míčku s menší rotací - ideální kombinaci pro rychlost a stabilitu letu míčku.

Široká nabídka shaftů
Zbrusu nová série shaftů umožní čerpat všechny výhody TS2 a TS2 fairwayových dřev. Vyberte ze 4 různých modelů. Každý z nich má unikátní vlastnosti vyrobených mistry svémho oboru.

Přijďte si TS2 vyzkoušet!
Dost bylo čtení! Každou hůl nejlépe poznáte, když si ji sami vyzkoušíte. Citygolf.cz je autorizované fitting centrum pro hole Titleist.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Pohlaví: Pro muže