Titleist TS2 Hybrid

Kód: 37705
Značka: Titleist
7 490 Kč

Zvolte variantu

Titleist TS2 Hybrid je ideální pro hráče, kteří hledají náhradu za dlouhá železa, vyžadují vyšší promíjivost a vyšší trajektorii.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Grafitový - Senior, Loft: 23°
Prodej skončil | 37705
7 490 Kč

Detailní popis produktu

Nové hybridy Titleist TS2 a Titleist TS3 jsou skórovací hybridy, které si berou ty nejlepší technologie z driveru a fairway dřev Titleist TS. Novým přístupem k dlouhým holím Titleist převálcoval trh s holemi v roce 2019 a dál posiluje svou pozici nejen mezi profesionály na PGA Tour, kde jsou hybridy Titleist nejhranější už od roku 2014, ale především mezi amatéry, pro které jsou Titleist hole snadnější než kdy před tím.

Titleist TS = Titleist Speed.

Použité materiály, vyvážení, tenčí impaktová plocha, možnost nastavení loftu a víc základních loftů - to všechno je tu pro maximální transfer energie z vašeho švihu do míčku pro maximální vzdálenost a nejlepší letové vlastnosti. Hybridy Titleist jsou tu pro situace abyste mohli útočit na vlajku při jakémkoliv navrtání.

Titleist TS2 Hybrid je tu pro hráče, kteří hledají vysokou promíjivost, vyšší vzhledový úhel a minimální rozdíly mezi vzdáleností u trefených a netrefených odpalů. 

Titleist TS3 Hybrid je pro sportovní hráče, kteří preferují menší velikost hlavy. Od hybridů čekají maximální odezvu při kontaktu s míčkem a možnost snadno tvarovat odpaly. Hlava je vyvážená pro nižší pronikavější trajektorii.

Oba hybridy TS2 i TS3 mají o 16% tenčí impaktovou plochu pro největší trampolínový efekt, který Titleist u svých hybridů měl. Díky novému rozmístění závaží uvnitř hlavy hole mají hybridy Titleist TS o 10% větší MOI než předchůdce, což zvyšuje stabilitu a rychlost bez jakýchkoliv kompromisů. Hybridy mají nastavitelný loft až na 16 různých pozic. To uvítáte především v situacích, kdy budete potřebovat vyplnit vzdálenostní mezeru mezi dřevem a nejdelším železem. U hybridu Titleist TS2 nebo TS3 si můžete s nastavením hrát tak dlouho, dokud nebudete mít hůl přesně na vzdálenost a účel, jak potřebujete.

Titleist TS2 Hybrid je dostupný ve variantách

  • Pravé držení: 17°, 19°, 21°, 23°, 25°, 27°
  • Levé držení: 19°, 21°, 23°, 25°, 27°

Titleist TS3 Hybrid je dostupný ve variantách

  • Pravé držení: 19°, 21°, 23°, 25°
  • Levé držení: 19°, 21°, 23°, 25°

Prémiová nabídka shaftů. Titleist TS Hybridy mají v nabídce prémiové shafty od nejlepších výrobců na trhu.

  • Kuro Kage Dual Core Black 60 - vyšší trajektorie a vyšší spin
  • Tensei AV Series Blue 70 - střední trajektorie a střední hodnoty spinu
  • Hzrdus Smoke Black 80 - střední až nižší trajektorie a spin
  • Even Flow T1100 White 90 - nízká trajektorie a spin

Hybridy Titleist TS2 i Titleist TS3 je možné vyzkoušet v testovacím centru CityGolf v Praze. Rezervujte si svou fittingovou lekci na TrackManu a my Vám poradíme s výběrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční nabídka
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Pokročilý rekreační, Sportovní