Titleist TSi1 Fairway pro muže

Kód: 51693
Novinka Možnost otestovat
Značka: Titleist
7 990 Kč

Zvolte variantu

Titleist TSi1 jsou golfová dřeva z řady TSi s nejnižší hmotností, pro hráče se střední a pomalejší rychlostí švihu. Díky nízké hmotnosti hlavy a shaftu snadno zvýšíte rychlost míčku a maximální vzdálenost. Dřeva Titleist TSi1 mají nízko umístěné těžiště v zadní části hlavy pro snadnější odpaly po ideální trajektorii pro dokonalý poměr mezi carry a celkovou vzdáleností. Model TSi1 má největší promíjivost z celé řady TSi.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent UL, Regular, Loft: 18°
Skladem (1 ks) | 51693
Můžeme doručit do: 29.9.2022
7 990 Kč

Detailní popis produktu

Prémiové shafty Aldila Ascent, kterými jsou dřeva Titleist TSi1 osazená, jsou ultra lehké s vysokou stabilitou. Nabízí vyšší trajektorii a vyvážený spin pro maximální carry vzdálenost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Oblíbené modelové řady: Titleist TSi
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační

Titleist je americká značka golfového vybavení, založená v roce 1932, která se od začátku zaměřuje na výrobu golfových míčků. Titleist míčky jsou symbolem kvality a nejhranější na všech profesionálních a amatérských Tour. Postupně se sortiment značky Titleist rozrostl na kompletní nabídku golfových holí, golfových bagů a dalších dolfových doplňku. Sortiment Titleist je doplněný wedgemi od Boba Vokeye a puttery od Scotty Camerona. 

Mezi hlavní hvězdy hrající vybavení Titleist patří Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott a další.