Titleist TSi1 Hybrid pro muže

Kód: 47539
Novinka Možnost otestovat
Značka: Titleist
7 590 Kč

Zvolte variantu

Titleist TSi1 je golfový hybrid pro hráče se střední a pomalejší rychlostí švihu. Díky nízké hmotnosti hlavy a shaftu, se zvýší rychlost míčku a maximální vzdálenost. Titleist TSi1 hybrid má větší objem hlavy a ve spojení s nízko umístěným těžištěm budete míček snadněji odpalovat po ideální trajektorii pro dokonalou kontrolu dopadu míčku na green a větší carry vzdálenost. Bunkry bránící green tak snadno přestřelíte a připravíte si lepší pozice pro skórování.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Aldila Ascent UL, Regular, Loft: 20°
Skladem (1 ks) | 47539
Můžeme doručit do: 25.5.2022
7 590 Kč

Detailní popis produktu

Prémiové shafty Aldila Ascent, kterými jsou hybridy Titleist TSi1 osazené jsou ultra lehké s vysokou stabilitou. Nabízí vyšší trajektorii a více spinu pro vetší vzdálenost a kontrolu při hře do greenu.

Jaké jsou rozdíly mezi hybridy Titleist TSi1, Titleist TSi2 a Titleist TSi3?

Titleist TSi1 jsou hybridy pro rekreační hráče a hráčky s pomalejším švihem, kterým díky své ultra lehké váze nabídnou švihnout rychleji a dosáhnout větší carry vzdálenosti. S celé řady golfových hybridů TSi má model TSi1 největší promíjivost, je vyvážený pro vyšší trajektorii a nejvíce spinu.

Titleist TSi2 jsou univerzální hybridy pro širokou skupinu pokročilých rekreačních a sportovních golfistů. Mají širší nabídku shaftů, díky čemuž je možné je sestavit jak pro hráče se střední i vysokou švihovou rychlostí. Mají vysokou promíjivost a vyvážení pro střední a vyšší trajektorii. Díky možnosti detailního nastavení je možné hybridem TSi2 vyplnit jakoukoliv vzdálenostní mezeru mezi nejdelším železem a fervejovým dřevem.

Titleist TSi3 je zbraň pro sportovní a výkonnostní hráče, kteří hybrid nepoužívají jako hůl záchrannou, ale útočnou. Díky maximálním možnostem nastavení a vzhledu železa vám model TSi3 nabídne neomezené možnosti tvarování ran a útok na vlajku z jakékoliv pozice. Model TSi3 je standardně vyvážen na nízkou, pronikavou trajektorii a bude vyhovovat hráčům s vyšší švihovou rychlostí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové hybridy
Oblíbené modelové řady: Titleist TSi
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační

Titleist je americká značka golfového vybavení, založená v roce 1932, která se od začátku zaměřuje na výrobu golfových míčků. Titleist míčky jsou symbolem kvality a nejhranější na všech profesionálních a amatérských Tour. Postupně se sortiment značky Titleist rozrostl na kompletní nabídku golfových holí, golfových bagů a dalších dolfových doplňku. Sortiment Titleist je doplněný wedgemi od Boba Vokeye a puttery od Scotty Camerona. 

Mezi hlavní hvězdy hrající vybavení Titleist patří Jordan Spieth, Justin Thomas, Adam Scott a další.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení