Titleist TSi3 Fairway

Kód: 45869
Novinka Možnost otestovat
Značka: Titleist
7 990 Kč

Zvolte variantu

Titleist TSi3 jsou sportovní dřeva pro hráče, kteří chtějí tvarovat rány a vyžadují maximální odezvu od svého vybavení. TSi3 jsou primárně vyvážené na nižší pronikavou trajektorii a díky nastavitelnému závaží si můžete i vyladit preferovaný tvar odpalů.

Titleist TSi3 dřeva jsou ideální zbraň v rukou hráčů, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Dřeva si nevybírá primárně podle vysoké promíjivosti, ale podle pocitu a možnosti nastavení ideálně pro jeho švih. Často trefuje sweetspot a ví jak tvarovat rány.

Detailní informace

Držení: Pravé, Shaft: Tensei Blue 65, Stiff, Loft: 15°
Skladem (1 ks) | 45869
Můžeme doručit do: 10.12.2021
7 990 Kč

Detailní popis produktu

Nové nastavení preferované výšky a tvaru letu míčku
 
U modelu fairwayových dřev Titleist TSi3 máte možnost do detailu vyladit vaši preferenci na výšku a tvar ran. Závaží na spodku hlavy můžete nastavit buď do pozice draw, neutral nebo fade.
 
Nová generace Active Recoil Channelu 4.0
 
ARC je dutina za úderovou plochou vyplněná elastomerem. ARC zvyšuje flexibilitu spodní hrany úderovky a tak i při thin shotu (topince) míč neztratí rychlost a pořád nabere výšku. Díky novému tvaru ARC 4.0 se ušetřilo 5 gramů, které mohly být použity v jiném místě hlavy hole a také k úspoře celkové váhy.
 

Dvě kategorie shaftů "STOCK" a "STOCK Premium".

Skvělá hlava hole by byla k ničemu kdybyste ji nasadili na špatný shaft. Titleist velmi úzce spolupracuje s výrobci shaftů již při samotném vývoji hlav. Díky tomu je dosaženo perfektní kombinace vlastností a hráč tak dostane tu nejlepší možnou kombinaci na míru. Varianta STOCK nabízí modely Tensei a Kurokage od značky Mitsubishi Rayon Chemicals pak HZRDUS Smoke, RDX a EvenFlow od Projectu X.

Premium verze přidává pak výběr ze 3 modelů japonského prémiového výrobce Graphite Design. Klasiku v podobě Tour AD Di (ten známý oranžový shaft, který používá Tiger Woods), nová řada IZ (into the zone) a další novinka XC (extra carry).

U shaftů označených Stock/Standard automaticky neznamená horší než Premium, když je levnější, ale vždy záleží na hráči. Graphite Design vyrábí shafty v malých sériích a díky tomu je cena výrazně vyšší než u většiny ostatních výrobců. Dříve byl příplatek za tento shaft 400 - 450 Euro k ceně hole. Nyní je to v podstatě za půlku (200 Euro).

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairwayová dřeva
Oblíbené modelové řady: Titleist TSi
Pohlaví: Pro muže
Typ hráče: Sportovní, Výkonnostní
Držení: Pravé i Levé
Dostupné lofty: 13.5° (Pouze pravá), 15°, 16.5°, 18° (Pouze pravá)
Objem hlavy: 175 cc
Nastavitelný loft: Ano
Nastavení trajektorie a tvaru: Ano