Toulon Design Daytona Beach

Kód: 51220
Novinka
Značka: Odyssey
9 990 Kč

Zvolte variantu

Toulon Design Daytona Beach je populární mallet, který bude vyhovovat hráčům patujících s nápřahem po minimální oblouku a s minimální rotací hlavy. Prémiový černý vzhled zabraňuje odleskům abyste se mohli plně koncentrovat na každý pat. Díky kontrastní bílé lince budete snadněji zakládat pro ideální dráhu patu. Impaktová plocha bez vložky s broušenými drážkami na CNC splní všechna očekávání golfistů, kteří preferují "kovový" pocit při kontaktu s míčkem pro perfektní odezvu. Revoluční shafty Stroke Lab umocňují neuvěřitelně měkký pocit a zlepšují konzistenci.

Detailní informace

Držení: Pravé, Délka: 34", Grip: Pistol grip
Volejte 724 948 586. Dostupnost ověříme u dodavatele. | 51220
9 990 Kč

Detailní popis produktu

Puttery Toulon Design 2022 byly kompletně přepracovány, aby zlepšily výkon vaší hry na greenu. S novým vzorem frézovaných drážek do tvaru diamantu, rozmístěním wolframových závaží a Stroke Lab shaftem se můžete těšit na dokonalý pocit, kontrolu a stabilitu.

Puttery Toulon Design jsou vyvinuty s maximální pozorností na každý detail a vysokými nároky na přesnost a výkon. Jsou pečlivě vyrobeny tak, aby z nich byly ty nejlepší frézované puttery na světě. Hluboké drážky na celé impaktové ploše jsou navrženy tak, aby vylepšovaly zvuk a tlumily vibrace. Jejich tvar a hloubka zajišťují ideální rollování míčku bez backspinu pro skvělou kontrolu vzdálenosti. S precizním důrazem na detail jsou tyto nové modely Odyssey Toulon nejstabilnějšímí patry v celé nabídce.

Toulon Design je široce uznáván pro svůj prémiový vzhled a konstrukci. Nádherná černá povrchová úprava je preferovaná hráči na Tour po celém světě a dodává pečlivému řemeslnému zpracování luxusní vzhled.

Inovativní multimateriálový shaft šetří 40 gramů hmotnosti, která je přesunuta na hlavu a grip putteru. Stroke Lab shafty perfektně vyvažují putter pro lepší tempo a konzistenci vaší hry na greenu.

Odyssey jednička, sedmička, rossie nebo 2-ball jsou nejprodávanější modely golfových patrů na trhu. Odyssey vyniká především šířkou své nabídky, ze které si vybere každý golfista nebo golfistka, bez rozdílu výkonnosti. Ať už si vyberete klasické kladívko, nebo malet s maximálním vyvážením do stran, můžete se spolehnout, že kupujete prémiový produkt, za kterým jsou tisíce hodin zkoumání materiálů a zpětné vazby hráčů z TOUR.

Vyberte si svůj nový golfový putter u nás zlepšete svou hru na greenu.