Odpálili jsme podzimní výprodeje oblečení a bot. Sleva minimálně 30% na většinu kolekce Jaro/Léto 2023. Zboží ve výprodeji je označené zeleným štítkem Výprodej 2023.

Winn Dri-Tac 2.0, Ladies, Jet Black

Kód: 49574
Značka: Winn
330 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
6.10.2023

Winn Dri-Tac 2.0 splňuje vše co může golfista od svých gripů očekávat. Nová generace 2.0 přichází s vyšší odolností proti opotřebení. Jde o jeden z nejměkčích a nejpříjemnějších gripů, vyrobený z unikátního polymeru, který je opatřený promyšlenou texturou, která zajišťuje vysokou přilnavost i při nepříznivém počasí. Zužující se profil. Vysoká absorpce vibrací.


Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Společnost Winn je prvním výrobcem, který golfistům přináší prémiové polymerové golfové gripy. Snaha o technologicky nejvyspělejší golfové gripy odráží průkopnické úsilí společnosti Winn v oblasti rybářských prutů, tenisových a cyklistických gripů a omotávek. Gripy Winn přinášejí radost a zlepšení výkonu účastníků na všech úrovních - v každém oboru, do kterého vstoupí!

Unikátní polymerová technologie gripů. Vícenásobné polymerové směsi jsou lepivější a pohodlnější než tradiční guma. Každý polymer má jedinečné složení pro dosažení různé pevnosti, textury a hmotnosti, aby uspokojil individuální potřeby golfistů.

Vytvořením extrémně pohodlných, protiskluzových gripů, které snižují zátěž rukou a šetří zdraví, bylo umožněno golfistům odlehčit tlak při úchopu, zvýšit kontrolu a zlepšit přesnost. Pro golfisty je konečným výsledkem vyšší cit, snížená únava, zvýšená konzistence držení a především delší radost z lepšího výkonu při hře golfu!