Winn Dri-Tac Ladies, Grey, Pink, dámský golfový grip

Kód: 30073
Značka: Winn
350 Kč
Skladem (>3 ks)
Můžeme doručit do:
7.6.2023

Nejpopulárnější dámský grip! Winn Dri-Tac Ladies splňuje vše co může golfistka od svých gripů očekávat. Jde o jeden z nejměkčích a nejpříjemnějších gripů, vyrobený z gumy, která je opatřena technologií, která zajišťuje vysokou přilnavost i při nepříznivém počasí. Stylový vzhled s texturou pro co nejlepší uchopení hole.

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: Gripy na golfové hole
Pohlaví: Pro juniory, Dámské

Společnost Winn je prvním výrobcem, který golfistům přináší prémiové polymerové golfové gripy. Snaha o technologicky nejvyspělejší golfové gripy odráží průkopnické úsilí společnosti Winn v oblasti rybářských prutů, tenisových a cyklistických gripů a omotávek. Gripy Winn přinášejí radost a zlepšení výkonu účastníků na všech úrovních - v každém oboru, do kterého vstoupí!

Unikátní polymerová technologie gripů. Vícenásobné polymerové směsi jsou lepivější a pohodlnější než tradiční guma. Každý polymer má jedinečné složení pro dosažení různé pevnosti, textury a hmotnosti, aby uspokojil individuální potřeby golfistů.

Vytvořením extrémně pohodlných, protiskluzových gripů, které snižují zátěž rukou a šetří zdraví, bylo umožněno golfistům odlehčit tlak při úchopu, zvýšit kontrolu a zlepšit přesnost. Pro golfisty je konečným výsledkem vyšší cit, snížená únava, zvýšená konzistence držení a především delší radost z lepšího výkonu při hře golfu!