Železa Ping G400 Ocelové shafty

Kód: 3387
Akce Tip Možnost otestovat
Značka: Ping
0 Kč
Prodej skončil

Ping G400 jsou vhodné pro rekreační hráče, kteří nepravidelně hrají a téměř netrénují. Když najde čas na golf chce ho trávit na hřišti a né na rohožce. Preferuje hole s vysokovou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací do jamky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní flexe impaktové plochy umožňuje rekreačním hráčům dosahovat vzdáleností Tour hráčů a přitom mít snadnou kontrolu nad dopadem při vysoké promíjivosti u nepřesně zasažených míčků.

COR-Eye Technology: Největší promíjivost jakou kdy Ping u modelů G představil. Impaktová plocha má vysokou flexi i po svých okrajích a díky tomu budou rozdíly ve vzdálenostech u trefených a netrefených odpalů minimální. Celé kouzlo spočívá v tom, že u modelu G400 startuje míček s nižším spinem po vyšší trajektorií a při dosažení maximální vzdálenosti strměji padá k zemi. Míček pak vždy najdete blízko pitchmarku a nemusíte se obávat velkých doběhů.

Tří dílná část, kterou je osazená zadní strana hlavy hole má za úkol minimalizovat vibrace u netrefených odpalů a podporovat flexi impaktové plochy. I přes nepřesně zasažené odpaly budete mít pocit jako byste míček trefil čistě.

Prémiový chromový finish snižuje tření hlavy při kontaktu s míčkem i zemí o 40%. Díky tomu budete snadněji odpalovat míček když je mokro nebo z vyšší trávy.

Hlava modelu G400 je vyrobená z nové slitiny nerezové oceli, která je o 40% pevnější než ocel na předchozím modelu G. Díky tomu může hlava i přes svou vysokou promíjivost vypadat velmi sportovně a budete se vždy těšit na další založení za míček.

Nové Ping G400 je možné osadit ocelovým shaftem v několika různých hmotnostech a tvrdostech. Pro pomalejší švihové rychlosti je připravený velmi kvalitní grafitový shaft Alta CB v tvrdostech Senior, Regular a Stiff. Pro výběr optimálního shaftu nás kontaktujte a domluvte si fittingovou lekci, kde budete moci novinku G400 vyzkoušet s různými shafty a délkami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: