TaylorMade P-790, ocelové shafty, pro muže Vhodné pro sportovní hráče

Kód: 3537
Novinka Možnost otestovat Kolekce 2019
Značka: TaylorMade
0 Kč
Prodej skončil

TaylorMade P-790 jsou vhodné pro hráče, který pravidelně hraje a nepravidelně trénuje. Preferuje snadno hratelné hole s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Z jiných sportů má předpoklad, že se do golfového švihu rychle dostane. Nemá ambice hrát výkonnostní golf, ale když se daří, dostane se pod 85 ran.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dutá hlava želez TaylorMade P-790 je vyplněná tlumící pěnou, která má po vytvrdnutí dvě funkce. První je zvýšení trampolínového efektu a podpora 1.75mm tenkého plíšku na impaktové ploše. Druhou funkcí je tlumení vibrací, které tu ještě nebylo. Ani u nepřesného odpalu nebudete cítit téměř žádné vibrace a budete mít neuvěřitelně měkký pocit.

TaylorMade P-790 mají progresivní design hlav. Dlouhá železa mají širší patku a větší vydutí pro snadnější odpaly po ideální trajektorii a vysokou promíjivost. Střední a krátká železa vypadají sportovně a jejich hlavním cílem je precizní odezva při hře do greenu.

Dlouhá železa mají na patce Speed Pocket, která podporuje flexi impaktové plochy a maximalizuje rychlost míče. Díky tomu budete mít minimální ztráty na vzdálenostech proti ideálně trefeným odpalům.

Model P-790 je od uvedení na trh nejúspěšnější model mezi pokročilými rekreačními a sportovními hráči.

Železa se vyrábějí v pravém i levém provedení ve složení 3,4,5,6,7,8,9,PW a AW. Standardně jsou železa osazená ocelovými shafty True Temper Dynamic Gold 105 (Regular, Stiff a X-Stiff). Standardními grafitovými shafty jsou UST Recoil 760 (Senior, Regular) a UST Recoil 780 (Stiff).

V testovacím centru CityGolf můžete model TaylorMade P-790 vyzkoušet na různých shaftech a porovnat třeba s modely TaylorMade P-760 nebo TaylorMade M5.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: