Železa Titleist AP2 718 vhodné pro sportovní hráče

Kód: 33222 Zvolte variantu
Novinka Možnost otestovat Kolekce 2019
Značka: Titleist
29 340 Kč –12 %
718 AP2 6i Catalog 1
29 340 Kč –12 % 25 920 Kč
Skladem (1 ks)
Držení
Shaft
Složení sady
Můžeme doručit do:
25.2.2019 Zvolte variantu

Titleist AP2 718 jsou zlatým standardem pro současná železa preferovaná hráči na Tour. Ideální model pro sportovní hráče, kteří pravidelně hrají a pravidelně trénují. Preferují sportovní design holí se zvýšenou promíjivostí. Často trefují sweetspot a s vyšší pravděpodobností zasahují fairway a pozice na greenu pro snadné skórování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový, jednodušší a čistší design je výsledkem zpětné vazby Tour hráčů, kteří houfně po uvedení novinky na trh přecházeli na model 718. Díky novému rozložení hmotnosti a wolframovým závažím na špičce a patce dostáváte do rukou hůl, se kterou se nemusíte bát atakovat ty nejtěžší pin pozice. Kombinace loftu a vyvážení hlavy nabízí dostatek spinu abyste se při hře do greenu orientovali pouze podle vašich carry vzdáleností. Míček bude na greenu po dopadnutí sedět jako přibitý.

Vylepšené rozmístění wolframových závaží zvyšuje promíjivost AP2 718 proti předchozímu modelu. Konstrukce kovaná z nerezové oceli poskytuje fantastickou odezvu a cit při kontaktu s míčkem. Nové AP2 718 nabízí vše co jste mohli u modelu 716 postrádat. Vyšší promíjivost, lepší konzistenci a nejlepší pocit při kontaktu s míčkem.

Standardním shaftem, kterým je nový model AP2 718 osazený je True Temper AMT White. Shaft, který je lehčí u želez č. 4, 5, 6 než je obvyklé, pro vyšší rychlost míče, trajektorii a rotaci a naopak těžší u krátkých a středních želez pro lepší konzistenci a kontrolu.

Objednejte se na fitting želez Titleist AP2 718. Vybereme správný shaft podle vašeho švihu, správnou délku a lie a tloušťku gripu, podle velikosti vašich rukou. V Citygolf fitting centru nabízíme nejširší možnosti testování shaftů pro Titleist AP2 718 v České republice.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfová železa
Pohlaví: Pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní mohou vkládat příspěvky. Prosíme, přihlaste se nebo se registrujte .

Nevyplňujte toto pole: