TRUE Linkswear | Nejpohodlnější golfové boty na trhu.

Společnost TRUE vyrábí vysoce kvalitní, všestrannou sportovní obuv a oblečení pro moderní golfisty.

Od golfistů, pro golfisty.
Trh je přesycen značkami, které aspirují na to být "pro golf", ale nedosahují toho. Značka TRUE je hrdá na to, že ji vlastní a provozují hráči z Tour, kteří se přímo podílejí na klíčových aspektech podnikání včetně vývoje, investic a testování produktů. Golfové boty TRUE nosí více než 12 profesionálních golfistů na PGA Tour, spolu s více než 124 členy kolektivu, kteří poskytují zpětnou vazbu dlouho předtím, než se jakýkoli výrobek dostane na pulty obchodů.

Stvořeno pro golf, připraveno na cokoli.
Výrobci sportovních bot se začínají rozpínat do golfu, ale chybí jim skutečné kořeny v tomto sportu. Společnost TRUE se zrodila a přispívá k tomu, aby byla lídrem v oblasti golfové obuvi a oblečení a zároveň vytvářela vybavení, které golfisté (i nehráči) s nadšením nosí na hřišti i mimo něj.

Užijte si chůzi v golfových botách TRUE.

„TRUE se zavázalo vyrábět vysoce kvalitní golfové vybavení, abyste si mohli užívat chůzi - na hřišti i mimo něj. Jsme kolektiv rodiny a přátel, kteří se věnují sdílení naší vášně a nadšení pro obuv, oblečení a hru s vámi.“

Jason a Ryan Moore | Bratři, golfisté a spoluzakladatelé.

Zrozeny ke změně hry.

TRUE STORY: Několik bratrů vyrůstá hraním a prací na rodinném driving range. Hrají golf od té doby, co umí chodit, a postupně zažijí téměř všechny úrovně soutěží, subkultur a nuancí golfu – jeden z nich nakonec dorazí na PGA TOUR, druhý ho doprovází jako jeho caddie. Objevují svět a roky společně procházejí fairwaye velkých šampionátů, ale jednu věc prostě nemohli najít - golfovou botu, kterou by si skutečně užívali nosit. Zrozeni z osobní idealizace.

V TRUE se vydali na misi vytvořit pohodlné, revoluční golfové boty, které jsou tak dobré, že je budete chtít nosit všude.

Dokonalá golfová bota pro životní styl zatím neexistuje - zatím. Tým TRUE se proto věnuje přehodnocení toho, co může golfová bota být. Naším cílem je osvobodit golfisty od těžkých a nešikovných bot tím, že nabídneme inovativní, lehké a pohodlné boty nejen na hřiště, ale i mimo něj. Přesně takové boty, jaké jsme (sebestředně) vždycky chtěli.

Filozofie značky TRUE

Pohodlí. Pohodlí má mnoho podob, stejně jako váš život. Vytváříme neuvěřitelně pohodlné boty, abyste se mohli soustředit na to, co je opravdu důležité. Navrženy s ohledem na chůzi, abyste si mohli užít i ty nejnáročnější kola v pohodlí.

Univerzálnost. Nevěříme, že by vaše golfové boty měly ležet ve skříni a sbírat prach, čekající na další čas odpalu - proto vyrábíme boty, které se hodí k vašemu životnímu stylu, abyste je mohli nosit každý den, ať už jdete na hřiště občas nebo často.

Řemeslné zpracování. Vaše nohy toho na hřišti hodně zažijí - vyrábíme boty, které jsou připraveny na tuto výzvu. Stabilita, voděodolnost a vysoce kvalitní materiály, které si vaše nohy zaslouží.

(Sebestředná) inovace. Nevytváříme produkt, pokud si nemyslíme, že je potřeba, nebo pokud ho sobecky nechceme nebo nepotřebujeme. Vše, co nese značku TRUE, je výsledkem inovace, produktem, který činí náš svět lepším místem.

Odpovědnost. Věříme ve vytváření produktů eticky, udržitelně a s účelem - pokud není potřeba, nevyrábíme ho.