Golfový obchod CityGolf Brno

CityGolf Brno - Golfový obchod, fitting centrum a servis
Holandská 10, Brno 639 00 (před obchodem jsou rezervovaná 4 parkovací místa pro klienty)
Obchod: +420 723 348 804, Rezervace fittingu: 723 348 894, E-mail: brno@citygolf.cz

Otevírací doba: Pondělí - Pátek, 09.00 - 18.00. Sobota: Zavřeno. 

Neděle: zavřeno.

Golfové hole | Golfové oblečení | Golfové boty | Golfové míčky | Golfové rukavice | Golfové vozíky | Golfové bagy | Golfové příslušenství

Naše skvěle vybavené fitting centrum v Brně nabízí možnost otestovat nejnovější golfové hole jak pro rekreační, tak i sportovní hráče. Samozřejmostí je i nabídka pro fitting golfových holí pro ženy. Těšit se můžete na nejlepší golfové značky, od kterých pravidelně doplňujeme novinky abychom vám mohli nabídnout to nejlepší pro zlešení vaší hry. Fitting centrum CityGolf stojí na silných značkách Titleist, TaylorMade, Callaway, Mizuno, Ping a Honma.

Součástí brněnského obchodu je i servis golfových holí, kde vám vyměníme vaše staré gripy za nové (menší množství i na počkání). Vybírat můžete ze široké nabídky golfových gripů Golf Pride, Super Stroke, Winn nebo Lamkin.

Obchody CityGolf stojí na několika základních zásadách a brněnský obchod není výjimkou. Tou první a nejdůležitější je, prodávat jen golfové vybavení, které bychom sami jako golfisté používali. Sortiment máme postavený na silných, golfových značkách, se kterými sdílíme jejich filozofii prodeje a přístup ke klientovi. V brněnském obchodě s důvěrou doporučujeme značky golfového vybavení Titleist, Callaway, TaylorMade, Ping, Mizuno, Honma a z golfového oblečení FootJoy, Peter Millar, J.Lindeberg, UnderArmour, Callaway, Alberto a Tail Activewear. 

Obchod se snažíme držet přehledný, tak aby si v sezóně každý fanoušek prodávaných značek přišel na své. Nesnažíme se nabízet od všeho trochu, ale maximum od námi podporovaných značek. Cokoliv z jejich nabídky, co nemáme skladem na obchodech, pro Vás ochotně doobjednáme.