FootJoy Premiere Series Spikeless Flint, Navy - Velikost: US 9,5

Varianta neexistuje
US 9,5

5 590 Kč
Prodej skončil Sledovat dostupnost
FootJoy

FootJoy Premiere Series Spikeless Flint jsou vyrobené z prémiové ovčí kůže od Pittards. Inspirované tradičním vzhledem osloví všechny golfové gentlemany. Pří výrobě této boty bylo vše podřízeno maximálnímu pohodlí. Pod celým chodidlem je tlumící vložka, kterou podporuje speciální část pod patou pro zvýšenou stabilitu. Ve spojení s novou podrážkou s tvrdými plastovými výstupky se budete cítit stabilně i na měkkém povrchu, kde klasické bezspikové modely neobstojí. FootJoy Premiere Series Spikeless Flint se okamžitě po uvedení objevili u nejznámějších FootJoy ambasadorů na PGA a European Tour.  Více

Kód produktu: 46547 Doprava a platba

Golfová obuv FootJoy je synonymem pro kvalitu, která přetrvává už od poloviny dvacátého století. FootJoy používá prémiové materiály, které jsou časem osvědčené a jejich hlavní prioritou není barevné provedení a design, ale především funkčnost a komfort při používání.

S nabídce FootJoy můžete najít golfovou obuv pro muže, pro ženy i pro juniory. Jejich široká nabídka pokrývá preference 99% výkonnostních i rekreačních hráčů. Ať už preferujete spikové nebo bezspikové golfové boty, FootJoy vám nabízí to nejlepší.

Důkazem výjimečnosti této golfové značky jsou stovky hráčů PGA Tour a European PGA Tour, kteří na FootJoy obuv sezónu co sezónu spoléhají.

Parametry
Pohlaví Pánské
Podrážka Bez spikové
Barva Tmavě modrá
Nepromokavý Ano
Zavazování Tkaničky