DEMO Callaway Rogue ST Max D, Pravý, 10,5°, Grafit, Regular

13 990 Kč
Prodej skončil Sledovat dostupnost
Callaway

Callaway Rogue ST Max D Driver je určen pro golfisty, kteří chtějí od svého driveru maximální míru promíjivosti. Je vhodný pro rekreační hráče, kteří když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Rekreační hráč preferuje driver s vysokovou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací co nejdál na fairway. Nové rozmístění závaží a hlavní wolframové těžiště v zadní části umožnilo vytvořit hlavu s efektivní korekcí nežádoucího šlajzu.  Více

Kód produktu: 52540 Doprava a platba

Vysoká rychlost, stabilita a promíjivost díky novému 20gr záváží.
Převratná nová struktura 20gr wolframového závaží v zadní části hlavy zvyšuje rychlost míčku při odpalech na sweetspotu ale i mimo něj.

Jailbreak rámeček za impaktovou plochou pro maximální trampolínový efekt.
Umělou inteligencí navržený Jailbreak Speed Frame poskytuje stabilitu v horizontálním i vertikálním směru. Díky tomu bylo možné vyrobit nejtenčí impaktovou plochu, která zvyšuje rychlost míčku aniž byste museli zrychlovat váš švih.

Maximální korekce nežádoucího šlajzu. Rogue ST MAX D má závaží umístěné blíže patce, které pomáhá eliminovat šlajz a prodlužuje délku ran. Díky nižšímu profilu byla rozšířena efektivní oblast pro trefování.

Nastavitelný loft driveru Callaway Rogue ST Max D. Pokud potřebujete doladit vaši trajektorii. Loft si můžete zvýšit pro vyšší trajektorii a spin, nebo naopak snížit pro nižší trajektorii a nižší spin. Vše co můžete potřebovat abyste ze svých ran z týčka vymáčkli i ten poslední metr.

Parametry
Pohlaví Pánské
Držení Pravé i Levé
Typ hráče Rekreační
Dostupné hlavy 9°, 10,5°, 12°
Grafitový shaft PROJECT X CYPHER 50 GRAPHITE, MITSUBISHI NEW TENSEI AV BLUE 55 GRAPHITE
Objem hlavy 460
Standardní délka shaftu 45,75"