Honma Beres 09 Ladies 3 Star Hybrid

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
ARMRQ FX 3S, Ladies

18 990 Kč
ks
Honma

Novým hybridem Honma Beres 09 se budete moci pustit do každého odpalů z jakéhokoliv povrchu. Jeho speciálně tvarovaná patka vám umožní čistěji trefovat míček, zatímco nové vyvážení zajistí ideální trajektorii a spin pro lepší kontrolu dopadu a přesnost. Více

Kód produktu: P00220 Doprava a platba

Nová tří hvězdičková řada BERES 09 v sobě spojuje vzdálenost, promíjivost a ještě větší rychlost míčku s charakteristickým pocitem holí BERES. Vyrobeno přímo v Japonské Sakatě, sídle společnosti Honma, od počátku až do konce. Tříhvězdičková varianta se od dvou hvězdičkové liší především díky vysoce elastickému materiálu TORAYCA® M40X použitého při výrobě shaftu ARMRQ. Těšit se můžete na vyšší rychlost hlavy a vyšší stabilitu a MOI pro maximální přesnost.

Šest desítek let vývoje směrem k dokonalosti.
Dopřejte si charakteristický pocit z hole BERES, kde se kouzlo snadných odpalů setkává s bezkonkurenční kombinací vzdálenosti, odpouštění a rychlosti. Užívejte si jednoduchý a moderní design vyvinutý mistry řemeslníky od začátku do konce. Beres jsou víc než jen golfové hole - je to mistrovské dílo.

Vylepšení díky karbonu.
Zlepšete svou hru díky řadě BERES 09, kde je promíjivost v centru pozornosti. Vysoce pevný a lehký karbonový materiál v kombinaci s novým rozmístěním závaží posílí vaši hru o přesnost, konzistentní rány a lepší kontrolu. Díky strategicky umístěnému 10g závaží v zadní části hlavy bude mít ideální poměr mezi vzletovým úhlem a spinem míčku pro maximální vzdálenost.

Nová impaktová plocha pro vyšší rychlost míčku.
Už nebudete přicházet o vzdálenost. Nová impaktová plocha vylepšuje přenos energie z vašeho švihu do míčku, který pak poletí dál. Dostaňte z vašeho švihu i ten poslední metr.

Nové shafty ARMRQ FX
Stabilizujte své odpaly a získejte větší kontrolu díky nově navrženým shaftům ARMRQ. Vyrobené exkluzivně pro řadu BERES 09. Nový ARMRQ FX je výrazně lehčí a pozoruhodně pružnějš. I přes to mají hole ideální spin pro skvělou trajektorii a kontrolu. Švihat budete s menší námahou, bez kompromisu na maximální výsledek.

Parametry
Pohlaví Dámské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ne
Promíjivost Maximální
Headcover Ano