Mizuno ST Max 230 Driver

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé

12 990 Kč
ks
Mizuno

Mizuno ST Max 230 Driver - Maximální MOI, Maximální Stabilita. Představujeme driver ST-MAX 230 s nízkým profilem a designem, který působí výrazně větším dojmem i přes to, že má tradiční objem hlavy 460cc. Díky rozšířené komoře CORTECH a 54 gramům závaží na zadní straně nabízí tento driver od Mizuna dosud nejvyšší stabilitu, co se týče směru letu míčku. Široká impaktová plocha zajišťuje vynikající rychlost míčku při odpalu po celé její šířce. Model ST MAX 230 představuje dvě nové inženýrské inovace zaručující působivou rychlost míčku – to vše díky nové generaci komory CORTECH a nové impaktové ploše Bet Rich LFS Ti. Ideální driver pro rekreační hráče, hledající stabilitu a vysokou promíjivost. Více

Kód produktu: P00429 Doprava a platba

Nová impaktová plocha BETA RICH TI LFS
Nový lehčí a rychlejší materiál impaktové plochy - o 9 % vyšší trampolínový efekt (ve srovnání s předchozí generací SAT2041). Poprvé představena u drivenrů pro rekreační hráče.

Maximální stabilita
Široký profil, masivní závaží o hmotnosti 54 g na zadní straně a o 40 % více ploch z karbonu pro extrémní odolnost proti torzi při úderech mimo střed, což zaručuje přímý a předvídatelný let míče.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační, Pokročilý rekreační
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Maximální
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Standardní shaft (Grafit) UST LIN-Q M40X Red 50
Headcover Ano