Ping G425 Crossover

Varianta neexistuje
Pravé
20°
AWT 2.0 – Stiff
Běžná cena 6 990 Kč. Ušetříte 33% (2 310 Kč) 4 680 Kč
Ping

Ping G425 Crossover je tu aby Vám pomohl k ideálním vzdálenostním rozestupům. Ať už při hře z týčka nebo z fairwaye je nový model snadnější na hraní než předchůdce a umožní Vám snadněji zasahovat pozice na fairwayích a greenech pro lepší skórování. Crossover je náhrada za dlouhá železa, která rekreační hráči hůře trefují a mají u nich největší ztráty na vzdálenostech. Se vzhledem železa a vlastnostmi hybridu se budete těšit na každou další ránu ať už na dlouhém tří paru, nebo útok druhou na green na pěti parech. Více

Kód produktu: 18998 Doprava a platba

Ping G425 Crossover přináší ideální poměr mezi vzdáleností a promíjivostí. Díky vyšší trajektorii budou vaše rány měkce dopadat na greenu pro lepší kontrolu a minimální doběh. Nová impaktová plocha, kterou Ping používá hlavně u fairwayových dřev, minimalizuje vzdálenostní rozdíly mezi trefenou a netrefenou ránou a zlepšuje přenos energie ze švihu do míčku pro maximální rychlost míčku.

Nové rozmístění těžkých wolframových závaží do špičky a patky zvyšuje promíjivost na celé impaktové ploše. Vaše odpaly tak budou delší a stabilnější.

Díky rozšířené nabídce shaftů, kterými lze Ping G425 Crossover osadit získáváte možnost vyladit si hůl přesně podle vaší preference aby vám nechyběla hůl na žádnou vzdálenost a typ rány. Vybírat lze od lehkých shaftů pro vysokou trajektorii a po těžší shafty pro nízkou, pronikavou trajektorii.

Ani ten nejlepší popis nenahradí vlastní zkušenost. Ping G425 Crossover máme na vyzkoušení v pražském fitting centru, tak proč si ho před koupí nezkusit?

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní