Ping G430 Hybrid pro muže

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
8 590 Kč
Ping

Hybrid Ping G430 je univerzální náhradou za dlouhá železa, která splní očekávání všech pokročilých rekreačních a sportovních hráčů. Hybrid G430 si bere ty nejlepší technologie od driverů G430 pro maximální vzdálenost i promíjivost. K tomu přidává vyšší spin a stabilitu pro perfektní kontrolu dopadu míčku na green. Hybrid Ping G430 je standardně osazený shaftem PING ALTA CB Black 70 se Senior, Regular, nebo Stiff tvrdostí.Vyzkoušejte hybrid Ping G430 v našich testovacích centrech a porovnejte s ostatními značkami. Na TrackManu vybereme tu nejlepší kombinaci pro maximální zlepšení vaší hry. Více

Kód produktu: 24867 Doprava a platba

Hybrid Ping G430 je inovativním spojením technologií z řady driverů G430, nabízející univerzální řešení pro hráče s pokročilými nároky na výkon. Tento hybrid poskytuje optimální kombinaci maximální vzdálenosti a precizní kontroly. S možností volby z široké škály loftů od 17° do 34°, včetně pravého i levého provedení, včetně úpravy loftu pomocí adaptéru o +-1,5°, si hráči mohou přizpůsobit hybrid jejich individuálním preferencím a vytvořit tak ideální nástroj pro vyplnění vzdálenostní mezery mezi fairwayovým dřevem a nejdelším železem v bagu.

Díky technologickým inovacím převzatým z driverů G430 disponuje tento hybrid vyšším spinem a stabilitou, což zajišťuje precizní kontrolu míčku při dopadu na green. Schopnost upravovat loft umožňuje hráčům optimalizovat spin a trajektorii podle konkrétních potřeb - snižovat loft pro větší vzdálenost z týčka nebo zvyšovat loft pro maximální carry vzdálenost při hře do greenu.

Standardně vybavený shaftem PING ALTA CB Black 70, který je k dispozici v provedeních se Senior, Regular nebo Stiff tvrdostí, tento hybrid nabízí komplexní možnosti přizpůsobení pro hráče s různou švihovou rychlostí a tempem. Vyzkoušejte hybrid Ping G430 v našich testovacích centrech a nechte se přesvědčit o jeho výjimečném výkonu, porovnáním s ostatními značkami na TrackManu zajistíme optimální kombinaci pro dosažení maximálního zlepšení vaší hry.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Vysoká
Headcover Ano