Titleist Vokey SM10, Jet Black

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé
Ocelový
Dynamic Gold S200, Wedge

4 890 Kč
ks
Titleist

Kód produktu: P00050 Doprava a platba

Zdokonalte svou krátkou hru

Nic nezlepší vaši hru tak jako „čerstvé“ wedge, zvláště když se jedná o zcela nové wedge Vokey Design® SM10 s drážkami Spin Milled® a patkou přizpůsobenou vašim potřebám. Zařaďte do bagu technologicky nejlepší wedge s designem, kterými hraje většina nejlepších golfistů na světě. Přesvědčte se, jak moc se může vaše krátká hra posunout.

Přidání wedgí Vokey Design® SM10 do vašeho bagu vám otevře svět příležitostí ke skórování. Díky přesnému kontaktu, optimálnímu letu, neuvěřitelnému spinu – a kouzelnému broušení Boba Vokeyho - vám poskytnou vše, co potřebujete k rozvoji své krátké hry. Od jednoduchých až po senzační rány – SM10 jsou stvořeny pro skvělé rány.

Vylepšený let a pocit při kontaktu

Nové wedge Titleist Vokey SM10 mají nižší, útočnější trajekotrii, která i tak zajistí dostatek spinu pro dokonalou kontrolu a stabilitu při každém úderu.

Maximální spin

Každá drážka SM10 je vyhloubena až k okraji, aby se maximalizoval spin. Každá wedge Vokey je 100% kontrolována z hlediska nejvyšší kvality a výkonu. Pro delší životnost úderové oblasti je aplikována lokalizovaná tepelná úprava, která zdvojnásobuje trvanlivost drážek.

Maximální všestrannost při krátké hře

Váš švih je jedinečný a vyžaduje správné nástroje. Nalezení ideální kombinace grindů vám zajistí bezchybný kontakt a maximální všestrannost, abyste byli připraveni na vše, co hřiště vyžaduje.

Progresivní těžiště

Optimalizace polohy těžiště (CG) je jedním z klíčů k dosažení nejlepšího letu, přesnosti a promíjivosti wedge. U vyšších loftů je CG posunuto výš i dopředu směrem k impaktové ploše. V kombinaci se zvýšeným MOI přináší SM10 výjimečný cit a konzistenci.

Tvary patky osvědčené na Tour

Bobových šest grindů osvědčených na Tour je navrženo tak, aby nabízely maximální kreativitu, všestrannost a konzistenci. Všechny byly pečlivě vyvinuty během let práce s nejlepšími hráči na světě. Když si nastavíte grindy, které odpovídají vašemu švihu, preferovaným typům ran a herním podmínkám, získáte nejlepší interakci s trávníkem, kontakt a výkon při úderech.