Golfová trička - FootJoy

Golfová trička v naší nabídce splňují nároky všech hráčů bez rozdílu výkonnosti. Golf je na oblečení extrémně náročný. Když hrajete, chcete se cítit komfortně za každého počasí.

Protože jsou golfová trička první vrstvou, kterou si oblékáme je jejich hlavním smyslem udržovat tělesnou teplotu a odvětrávat přebytečné teplo. Standardem jsou dnes už materiály, které mají ochranu před slunečním zářením a jsou ošetřené antibakteriální úpravou pro delší svěžest.

Nejčastějším materiálem pro golfové tričko je polyester, často v kombinaci se spandexem nebo elastanem pro maximální strečovost a svobodu pohybu při vašem švihu.

Rychlé info -35%
Pánské golfové tričko FootJoy Travel PrintPánské golfové tričko FootJoy Travel Print

FootJoy Travel Print, Lava, White

Poslední kus skladem
od 1 294 Kč 1 990 Kč
FootJoy Travel Print je golfové tričko pro muže se moderním printem. Unikátní design a moderní střih osloví i ty nejnáročnější golfisty.…
Rychlé info -35%
Pánské golfové tričko FootJoy Scattered FloralPánské golfové tričko FootJoy Scattered Floral

FootJoy Scattered Floral, True Blue

Prodej skončil
od 1 554 Kč 2 390 Kč
FootJoy Scattered Floral je lehké pánské golfové tričko, které si budete s oblibou oblékat i mimo golfové hřiště. Vyrobené ze strečového,…

Rádce

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.