Golfová trička - Peter Millar

Golfová trička v naší nabídce splňují nároky všech hráčů bez rozdílu výkonnosti. Golf je na oblečení extrémně náročný. Když hrajete, chcete se cítit komfortně za každého počasí.

Protože jsou golfová trička první vrstvou, kterou si oblékáme je jejich hlavním smyslem udržovat tělesnou teplotu a odvětrávat přebytečné teplo. Standardem jsou dnes už materiály, které mají ochranu před slunečním zářením a jsou ošetřené antibakteriální úpravou pro delší svěžest.

Nejčastějším materiálem pro golfové tričko je polyester, často v kombinaci se spandexem nebo elastanem pro maximální strečovost a svobodu pohybu při vašem švihu.

Rychlé info
Pánské golfové tričko Peter Millar The Man Manhattan Polo, White

Peter Millar The Man Manhattan Polo, White

Prodej skončil
2 590 Kč
Peter Millar The Man Manhattan Polo je kvalitní golfové tričko pro muže, kterým záleží na skvělém vzhledu a chtějí se cítit komfortně po…
Rychlé info
Pánské golfové tričko Peter Millar Solid Performance Polo, Navy

Peter Millar Solid Performance Polo, Navy

Prodej skončil
1 990 Kč
Toto výjimečné golfové polo z kolekce Peter Millar Crown Sport s úpletovým límcem je neuvěřitelně lehké, prodyšné, rychle…

Rádce

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.