TRUE Linkswear | Nejpohodlnější golfové boty na trhu.

Společnost TRUE vyrábí vysoce kvalitní, všestrannou sportovní obuv a oblečení pro moderní golfisty.

Od golfistů, pro golfisty.
Trh je přesycen značkami, které aspirují na to být "pro golf", ale nedosahují toho. Značka TRUE je hrdá na to, že ji vlastní a provozují hráči z Tour, kteří se přímo podílejí na klíčových aspektech podnikání včetně vývoje, investic a testování produktů. Golfové boty TRUE nosí více než 12 profesionálních golfistů na PGA Tour, spolu s více než 124 členy kolektivu, kteří poskytují zpětnou vazbu dlouho předtím, než se jakýkoli výrobek dostane na pulty obchodů.

Stvořeno pro golf, připraveno na cokoli.
Výrobci sportovních bot se začínají rozpínat do golfu, ale chybí jim skutečné kořeny v tomto sportu. Společnost TRUE se zrodila a přispívá k tomu, aby byla lídrem v oblasti golfové obuvi a oblečení a zároveň vytvářela vybavení, které golfisté (i nehráči) s nadšením nosí na hřišti i mimo něj.

Rádce

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.