Golfové kraťasy - Velikost - Pas 36

Objevte nejlepší golfové kraťasy na trhu. V naší nabídce naleznete kraťasy od značek Alberto, FootJoy, Peter Millar nebo Callaway. Všechny kraťasy pečlivě vybíráme abychom mohli garantovat jejich nekompromisní výkon. Navštivte naše kamenné obchody a vyberte si kraťasy na golf z preferovaného materiálů a ve správné velikosti.

Pro výběr golfových kraťasů neexistuje univerzální návod a z vlastní zkušenosti víme, že má každá značka jiné standardní velikosti. Pokud se rozhodnete vybírat kraťasy online, nemějte obavu, můžete nám je vrátit a vyměnit za jiné.

Rychlé info -50%
Golfové kraťasy UnderArmour Drive Taper ShortGolfové kraťasy UnderArmour Drive Taper Short

Under Armour Drive Taper Short, Halo Gray

Prodej skončil
od 995 Kč 1 990 Kč
Under Armour Drive Taper Short jsou nové golfové kraťasy pro muže, které jsou vyrobené ze strečového materiálu, který vám zajistí maximální…

Rádce

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.