Titleist TSR1 Driver pánský

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Pravé

14 990 Kč
ks
Titleist

Titleist TSR1 je driver primárně pro rekreační hráče, ale není výjimkou, že ho objevíte i v bagu golfových profesionálů. Při vývoji modelu TSR1 bylo vše podřízeno nízké hmotnosti. Lehká hlava v kombinaci s lehkým shaftem zajistí vyšší rychlost míčku hráčům i hráčkám se středním a pomalejším švihem. Díky novému závaží v zadní části hlavy vám bude míček startovat výše s optimálním spinem pro maximální carry vzdálenost. Z driverů řady TSR má model TSR1 největší promíjivost. Trefujte více fairwayí a připravte si víc pozic pro úspěšnější rány do greenu.Vyzkoušejte driver Titleist TSR1 v našich testovacích centrech na různých shaftech. Na TrackManu vybereme tu nejlepší kombinaci pro maximální zlepšení vaší hry. Více

Kód produktu: 24942 Doprava a platba

Ultra lehká konfigurace. Každý zbytečný gram, od hlavy po grip, byl odstraněn z konstrukce modelu TSR1. Byl strategicky navržen tak, aby byl co nejlehčí a zároveň poskytoval maximální dynamiku odpalu a vzdálenost.

Víceúrovňová impaktová plocha. Tento nový přístup konstrukce s proměnlivou tloušťkou úderové plochy postupně staví vrstvu za vrstvou směrem dovnitř, aby vytvořil velký sweet spot (místo, kde je zásah nejefektivnější) na celé ploše pro kontakt s míčkem. Jinými slovy, zajistí úžasné odpuštění chyb a rychlost míče při každém odpalu.

Těžiště umístěné co nejvíce vzadu a uprostřed. V driveru TSR1 je těžiště umístěno co nejdále od impaktové plochy, dokonale na středu hlavy, což je pozice, která podporuje vyšší odpal a výjimečnou rychlost míče.

Nastavitelný loft pomocí SureFit nástavce. Driver, který lépe sedí, lépe funguje. Systém SureFit nabízí hráči nebo fitterovi, možnost flexibilně přizpůsobit výkon driveru TSR1 potřebám každého jednotlivého hráče. Díky tomu budete dosahovat čistějšího a konzistentnějšího kontaktu s míčkem.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Rekreační
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Maximální
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Headcover Ano