Titleist TSR2 Driver

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

od 14 990 Kč
ks
Titleist

Titleist TSR2 je driver pro pokročilé rekreační hráče, kteří pravidelně hrají a nepravidelně trénují. Preferují snadno hratelný driver s vyšší promíjivostí a sportovnějším vzhledem. Prioritou je pro něho maximální vzdálenost i při nepřesně trefených odpalech a více zasažených fairwayí. Vyšší trajektorie, nízký spin a vysoká promíjivost i mimo střed hlavy vám dodá důvěru na každém odpališti, kde se chystáte driver vytáhnout. 460cc objem hlavy s vyměnitelným závažím pro doladění optimální švihové váhy. Standardní délka 45,5". Dostupné hlavy: pravé držení 8.0 | 9.0 | 10.0 | 11.0 | levé držení 9.0 | 10.0 | 11.0. Více

Kód produktu: 24224 Doprava a platba

Titleist TSR2: Revoluční golfový driver pro dosažení maximální rychlosti a přesnosti.

Představujeme vám nový golfový driver Titleist TSR2, který přináší inovativní technologie pro dosažení optimální vzdálenosti a precizních odpalů. S novou impaktovou plochou, která je tenčí ve srovnání s předchozím modelem, TSR2 je navržen tak, aby generoval vyšší rychlost míčků a poskytoval větší toleranci při zasažení mimo střed hlavy. Impaktová plocha tohoto driveru je klíčem k optimálnímu výkonu, umožňující maximální rychlost míčků a přesnost i při mimořádných situacích na hřišti.

Nový tvar hlavy vytváří nejen moderní estetiku, ale také zvyšuje důvěru při založení, což vám umožní přesnější odpaly. Vyvážení hlavy driveru pomáhá dosáhnout vyšší trajektorie a nižšího spinu, což usnadňuje dosažení ideální výšky ran a lepší kontroly nad odpaly.

Použití leteckého hliníku zajišťuje nejen odolnost, ale také přispívá k celkovému lehkému designu, což v kombinaci s vylepšenou aerodynamikou zaručuje plynulý průchod vzduchem při každém švihu.

Titleist TSR2 nabízí možnost nastavení loftu pro individuální přizpůsobení preferované výšky trajektorie a dosahu. S dostupností v pravém i levém provedení a různými loftovými úhly (8°, 9°, 10°, 11°) máte možnost vybrat si driver přesně podle vašich preferencí.

Pro ty, kteří hledají ještě více personalizace, je možné si nechat driver vyrobit na míru s odpovídajícím shaftem a gripem, přizpůsobenými vaší švihové rychlosti a tempu. S Titleist TSR2 dosáhnete nových úrovní výkonu na hřišti a budete mít nástroj, který vám pomůže dosáhnout vašich golfových cílů.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Vysoká
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Headcover Ano