Proč jít na fitting do vnitřního fitting centra

Chápeme a rozumíme argumentům, že preference vidět celou dráhu letu míčku je u našich klientů vysoce hodnocená, ale na základě patnácti letých zkušeností z fittingových lekcí uvnitř i venku máme jednoznačný závěr, že indoor testování nových golfových holí je pro klienta lepší.

Jak je zmíněno výše, konzistence je klíč. V golfu se snažíme všichni hrát konzistentně a proto všem našim klientům doporučujeme absolvovat fitting nových golfových holí uvnitř. V našich indoor fitting centrech je stabilní teplota, nefouká tam, nesněží a hraje se z nejkvalitnějších rohožek.

Proč doporučujeme i těm nejlepším hráčům jít na fitting dovnitř?

  1. Povrch, ze kterého se odpaluje je stále stejný. Používáme nejkvalitnější rohožky z umělých vláken, které dokonale simulují trávu a odpor povrchu. Díky tomu jsme schopni na Trackmanu objektivně vyhodnotit parametry vašich ran. Při fittingu venku do hry vstupuje několik "nekonzistentních" faktorů jako vyšší/nižší tráva, ze které se odpaluje, hustá/řídká tráva, zapískované odpaliště, měkký nebo tvrdý povrch. Všechno toto má vliv na vyhodnocení spinu, vzletového úhlu, trajektorie a celkové vzdálenosti.
  2. Míčky. V našich indoor fitting centrech používáme míčky Titleist, kterým důvěřujeme a dokážeme garantovat přesnost měření. Pokud máte oblíbenou jinou značku, doporučíme abyste si své míčky přinesli a fitting provedeme s vašimi míčky. Oproti venkovnímu fittingu tak eliminujeme rozdíly mezi drivingovými míčky. Ty jsou vhodné na trénink, ale ne na měření a vyhodnocení vašich odpalů. Každý golfový areál používá jinou značku drivingových míčků, často jsou namíchané staré s novými, některé jsou hrané víc než ostatní atp.
  3. Počasí. Venkovní fitting dny jsou hodně náchylné na počasí. Když se budeme snažit změřit váš švih a vybrat ideální golfové hole pro vás, potřebujeme ideální podmínky, bez deště, větru a stabilní teplotu. Konzistence je klíč.
  4. Oblečení. Při indoor testování se budete cítit komfortně v tričku a kalhotách, ve kterých pravděpodobně odehrajete nejvíce svých kol. Vaše mobilita nebude omezená dalšími vrstvami oblečení a můžete švihat na plno, bez kompromisů.

Pro vnitřní fitting golfových holí používáme TrackMana, který nejpřesněji změří parametry vašeho švihu a kontakt s míčkem. Díky tomu vyhodnotíme jaké hole budou pro vás perfektní. 

Věříme, že klady indoor fittingu golfových holí vyhodnotíte stejně jako my a pro nákup nových golfových holí si vyberete jedno z našich plně vybavených indoor fitting center v Praze nebo Brně.

Doporučené produkty8