TaylorMade Qi10 Driver

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

15 490 Kč
ks
TaylorMade

Kód produktu: P00024 Doprava a platba

Driver Qi10 má čistý a sebevědomý design. Vše bylo strategicky navrženo tak, aby hráčům přinášel maximální vzdálenost bez kompromisu na promíjivost.

Hledání maximálního momentu setrvačnosti

Cílem u rodiny Qi10 je, aby každý driver co nejvíce odpouštěl nepřesné odpaly, a to za použití pokročilé konstrukce z více materiálů, která zvyšuje setrvačnost a zlepšuje přenos energie ze švihu do míčku. Qi10 je navržen pro vyváženou kombinaci vzdálenosti a promíjivosti.

Těšte se na kompletní výkon

Driver Qi10 byl se svým čistým a sebevědomím designem navržen tak, aby hráčům pomohl častěji zasahovat fairway a připravovat lepší pozice na každou další ránu. V porovnání se všemi předchozími modely driverů TaylorMade má těžiště umístěné níže vzadu a vyšší moment setrvačnosti pro bezkonkurenční promíjivost.

Nový "nekonečný" karbonový vršek hlavy

Karbonová korunka Infinity Carbon Crown pokrývá 97 % celkové plochy korunky a vytváří tak strategickou výhodu pro redistribuci hmotnosti. Při založení nabízí elegantní a čistý pohled, který společně s decentním mířením pomáhá zvyšovat důvěru pro úspěšný odpal.

Vylepšený přenos energie z vašeho švihu

Třetí generace 60X Carbon Twist Face® se může pochlubit výrazně nižší váhou, než mají tradiční impaktové plochy z titanu. Tento inženýrský počin maximalizuje přenos energie i při úderech mimo střed. Díky tomu se snižuje rozdíl mezi trefenými a netrefenými odpaly z týčka.

U modelu Qi10 si můžete nastavit loft o +/-2° pro doladění ideální trajektorie, tvaru ran a spinu míčku.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Vysoká
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Standardní shaft (Grafit) Fujikura Ventus TR Blue, Mitsubishi Diamana T+
Standardní grip GolfPride Z-Grip
Headcover Ano