TaylorMade Qi10 LS Driver

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

15 990 Kč
ks
TaylorMade

Kód produktu: P00026 Doprava a platba

Vysoká stabilita a předvídatelnost při zachování nízkého spinu

Qi10 LS (Low Spin) se může pyšnit velmi nízko umístěným těžištěm a vysokým MOI. Je určený pro sportovní hráče s vyšší švihovou rychlostí, kteří potřebují hlavu, která generuje nižší spin a pronikavější trajektorii. Díky neutrálnímu až lehce otevřenému vyvážení vám tento driver umožní tvarovat rány bez omezení vaší představivosti.

Tradiční tvar hlavy, preferovaný hráči na Tour.

Nový "nekonečný" karbonový vršek hlavy

Karbonová korunka Infinity Carbon Crown pokrývá 97 % celkové plochy korunky a vytváří tak strategickou výhodu pro redistribuci hmotnosti. Při založení nabízí elegantní a čistý pohled, který společně s decentním mířením pomáhá zvyšovat důvěru pro úspěšný odpal.

Vylepšený přenos energie z vašeho švihu

Třetí generace 60X Carbon Twist Face® se může pochlubit výrazně nižší váhou, než mají tradiční impaktové plochy z titanu. Tento inženýrský počin maximalizuje přenos energie i při úderech mimo střed. Díky tomu se snižuje rozdíl mezi trefenými a netrefenými odpaly z týčka.

U modelu Qi10 LS si můžete nastavit loft o +/-2° pro doladění ideální trajektorie, tvaru ran a spinu míčku. Model LS má proti ostatním modelům Qi10 ještě pohyblivé 18gr závaží, kterým můžete měnit těžiště pro tvar ran více do draw nebo fade.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Sportovní, Výkonnostní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Nižší
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ano
Standardní shaft (Grafit) Mitsubishi Tensei AV Limited Blue, Mitsubishi Tensei AV Limited Black
Standardní grip GolfPride Z-Grip
Headcover Ano