TaylorMade Qi10 Max Driver

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

15 490 Kč
ks
TaylorMade

Kód produktu: P00025 Doprava a platba

Vyroben pro maximální promíjivost a stabilitu.

Představujeme driver Qi10 Max, který nabízí nekompromisní výkon značky TaylorMade a vysokou promíjivost díky MOI vyšší než 10K.

MOI je zkratka pro "moment setrvačnosti". Tento údaj (gramy na centimetr čtvereční) udává, jak velký odpor klade hlava hole při kontaktu s míčkem. Čím vyšší je hodnota MOI, tím větší odpor hlava má a tím bude stabilnější pro rovné a dlouhé rány bez větší ztráty vzdálenosti. Pro většinu rekreačních golfistů, kteří netrefují driver vždy na středu, bude vysoké MOI velkou pomůckou pro více zasažených fairwayí. Pokud trefujete míček více na špičce, nebo na patce, dochází k většímu odporu, který standardní hlavy nevydrží a míček kvůli tomu vyletí mimo preferovaný směr. Čím vyšší MOI hlava má, tím více tomuto kroucení odolává a zpřesňuje odpaly.

Qi10 Max má mělčí tvar hlavy, který se rozšiřuje od přední části k zadní a výrazně zvyšuje setrvačnost tím, že umožňuje umístit těžiště dále od středu hlavy hole.

Nový "nekonečný" karbonový vršek hlavy

Karbonová korunka Infinity Carbon Crown pokrývá 97 % celkové plochy korunky a vytváří tak strategickou výhodu pro redistribuci hmotnosti. Při založení nabízí elegantní a čistý pohled, který společně s decentním mířením pomáhá zvyšovat důvěru pro úspěšný odpal.

Vylepšený přenos energie z vašeho švihu

Třetí generace 60X Carbon Twist Face® se může pochlubit výrazně nižší váhou, než mají tradiční impaktové plochy z titanu. Tento inženýrský počin maximalizuje přenos energie i při úderech mimo střed. Díky tomu se snižuje rozdíl mezi trefenými a netrefenými odpaly z týčka.

U modelu Qi10 Max si můžete nastavit loft o +/-2° pro doladění ideální trajektorie, tvaru ran a spinu míčku.

Parametry
Pohlaví Pánské
Typ hráče Pokročilý rekreační, Sportovní
Nastavitelný loft Ano
Promíjivost Maximální
Nastavení trajektorie a tvaru ran Ne
Standardní shaft (Grafit) Fujikura Speeder NX TCS 50, Mitsubishi Diamana T+
Standardní grip GolfPride Z-Grip
Headcover Ano