TaylorMade Stealth HD Driver

Kód: 52011
Akce
Značka: TaylorMade
15 490 Kč –30 %
TaylorMade Stealth HD Driver
15 490 Kč –30 % 10 843 Kč / ks

Zvolte variantu

TaylorMade Stealth HD Driver je vhodný pro rekreační hráče, kteří když najdou čas na golf, chtějí ho trávit na hřišti a né na rohožce. Rekreační hráč preferuje driver s vysokou promíjivostí pro snadné zasahování. Nechystá se tvarovat rány a hlavním cílem je dostat míček snadno do vzduchu a pokud možno bez velkých komplikací co nejdál na fairway. Stealth HD Driver je vyvážený do draw pro eliminaci nežádoucího šlajzu, střední spin a vysokou trajektorii. Těšit se můžete na největší promíjivost ze všech modelu TaylorMade Stealth.

Detailní informace

Loft: 12°, Držení: Pravé, Shaft: Fujikura Air Speeder, Regular
Skladem (1 ks) | 52011
Můžeme doručit do: 11.12.2023
15 490 Kč
10 843 Kč / ks

Detailní popis produktu

Nová impaktová plocha 60X Carbon Twist Face. Dvacet let vývoje znamená konec titanové éry. Zcela nový 60X Carbon Twist Face je o 44 % lehčí než ekvivalentní impaktová plocha z titanu a zároveň je o 11 % větší než u driverů TaylorMade SIM2 a SIM2 Max. Šedesát vrstev uhlíkových vláken bylo strategicky navrženo tak, aby optimalizovaly přenos energie z vašeho švihu a maximální rychlost míčku. Větší efektivní oblast pro trefování má za následek konzistentní vzdálenost a vysokou promíjivost.

Nano vrstva pokrývající celou impaktovou plochu. 60X Carbon Twist Face je opatřena polyuretanovým vrstvou díky nové revoluční nano technologii. Vrstva nano textury se používá k jemnému vyladění odrazu a spinu míčku pro optimalizaci celkové vzdálenosti bez ohledu na podmínky ve kterých právě hrajete.

Draw vyvážení pro eliminaci nežádoucího šlajzu a vyšší trajektorii. Obvyklý design driverů vyvážených do draw je často kompromisem s nižší promíjivostí. Využitím úspory hmotnosti díky nové impaktové ploše 60X Carbon Twist Face a posunutím generátoru setrvačnosti blíže k patce má model Stealth HD nejvyšší promíjivost že všech driverů řady Stealth.

Asymetrický generátor setrvačnosti pro lepší průchod vzduchem při švihu. Tvar výstupku na spodku hlavy zůstává základním zdrojem propracovaných aerodynamických vlastností. Výsledkem je lepší proudění vzduchu kolem hlavy, které golfistům všech úrovních pomáhá při generování vyšší rychlosti švihu při downswingu. Společně s extra závažím, umístěným v zadní části hlavy, poskytuje další výhodu v podobě vyšší promíjivosti v porovnání s modelem Stealth Plus.

Polyuretanová vložka na spodku hlavy podporuje flexibilitu pro vyšší promíjivost a rychlost míčku při odpalech nízko na impaktové ploše.

Doplňkové parametry

Kategorie: Golfové drivery
Pohlaví: Pánské
Typ hráče: Rekreační
Promíjivost: Maximální
Spin: Střední
Trajektorie: Vysoká
Vyvážení: Draw

TaylorMade je americká společnost, kterou založil Gary Adams. Své jméno si vybudovala především na poli golfových driverů, dřev a hybridů. Postupem času se stala #1 mezi profesionály a amatéry v golfových holích pro dlouhou hru. TaylorMade nabízí kompletní sortiment golfového vybavení pro rekreační i sportovní golfisty. Počet ambasadorů, kteří hrají golfové vybavení TaylorMade je ohromující a mezi hlavní hvězdy patří Tiger Woods, Rory McIlroy, Scottie Scheffler, Tommy Fleetwood, Colin Morikawa nebo Dustin Johnson.

Značka TaylorMade patří od začátku CityGolfu k jednomu z hlavních pilířů v naší nabídce. Jejich vybavení vám můžeme z vlastní zkušenosti doporučit. 

633866