Golfové hole Callaway

Vstupte do světa golfových holí Callaway, kde inovace a technologie jdou ruku v ruce s vášní pro hru. Callaway je synonymem pro kvalitu, výkon a preciznost, ať už jste začátečník nebo zkušený golfista. Golfové hole Callaway jsou navrženy s ohledem na každého hráče, nabízejí výjimečnou kontrolu, skvělou vzdálenost a nekompromisní přesnost.

S technologií AI a revolučními materiály, překonávají golfové hole Callaway očekávání a poskytují hráčům výhodu, kterou potřebují k dosažení nejlepších výsledků. Od řady Epic, známé svou inovativní Jailbreak technologií, po Big Bertha, která kombinuje tradici s moderními technologiemi, Callaway nabízí rozmanitost, která uspokojí každého golfového nadšence.

Zlepšete svou hru s Callaway golfovými holemi a objevte, jak výkon, inovace a design mohou vylepšit každý váš úder. Prozkoumejte naši širokou nabídku a najděte perfektní set holí, který vám pomůže dosáhnout vašich golfových cílů. S Callaway, excelence je ve vašich rukou.

Rychlé info Akce -35%
Callaway Big Bertha Reva, dámská golfová železaCallaway Big Bertha Reva, dámská golfová železa

Callaway Big Bertha Reva, dámská golfová železa

Prodej skončil
15 490 Kč 23 940 Kč
Callaway Big Bertha Reva je ryze dámská modelová řada. Ideální pro rekreační golfistky, které nechtějí trávit hodiny na rohožce a pilovat…
Rychlé info Akce -12%
Golfový driver Callaway Paradym X pro mužeParadym DRW driver ADDRESS 2023 005

Callaway Paradym X Driver pro ženy

Na objednávku
13 690 Kč 15 590 Kč
Callaway Paradym X je driver pro rekreační golfisty, kteří si chtějí hru z týčka co nejvíce usnadnit. Paradym X má proti modelu Paradym…
Rychlé info -24% Výprodej
Callaway Big Bertha Reva, hybrid pro ženyCallaway Big Bertha Reva, hybrid pro ženy

Callaway Big Bertha Reva, hybrid pro ženy

Na objednávku
5 192 Kč 6 790 Kč
Callaway Big Bertha Reva jsou nové hybridy, kterými můžete nahradit svá dlouhá železa a vyplnit vzdálenostní mezery mezi nejdelším železem,…
Rychlé info
Golfová wedge Callaway CB na grafitovém shaftuGolfová wedge Callaway CB na grafitovém shaftu

Callaway CB Wedge, grafitový shaft

Na objednávku
4 090 Kč
Callaway CB jsou wedge, které zlepší hru všech rekreačních hráčů. Při designu těchto wedgí bylo vše podřízeno co nejsnadnější hratelnosti z…

Rádce

Jak vybrat golfový patr?

Jak vybrat golfový patr?

Zlepšete svou hru na greenu správným patrem. V naší nabídce naleznete patry od značek Scotty Cameron, Odyssey, TaylorMade, Ping, Mizuno nebo Honma.


Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Co před golfovou sezónou zkontrolovat, aby vás hned na startu nic nepřekvapilo?

Příprava na golfovou sezónu je klíčová pro každého golfistu, který si chce užívat hru bez nepříjemných překvapení a zároveň zase o trochu vylepšit své výkony. Správná kontrola a údržba vybavení mohou výrazně ovlivnit kvalitu hry. V tomto článku se podíváme na to, jaké kroky by měl golfista před zahájením sezóny podniknout, aby jeho vybavení bylo v optimálním stavu a nečekalo ho hned na jedničce před prvním letošním odpalem nějaké nečekané překvapení.


Callaway Paradym AI Smoke - nová řada golfových holí pro maximální zlepšení.

Callaway Paradym AI Smoke - nová řada golfových holí pro maximální zlepšení.

Callaway představuje novou řadu driverů Paradym AI Smoke, skládající se ze čtyř modelů: AI Smoke Max, AI Smoke MAX D, AI Smoke Max Fast a AI Smoke Triple Diamond. Každý z těchto modelů je navržen s ohledem na specifické potřeby různých golfistů, od amatérů po profesionály. Klíčem k úspěchu této řady je kombinace pokročilých technologií a inovativního designu, které přináší zlepšení v každém aspektu hry.

Další